Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klima çalışma sistemi ?

ekranda econ yazısı olursa motor sıcaklığı ile ısınıyorsunuz demektir:eek:key: yani klima kapalı demek.

bu arada site kuralları gereği, üyelerimiz bölümünden sizi tanıyacağımız bir konu açabilirmisiniz :)

benimde termostat arızalıymış müdürr:) cumartesi babam baktırmış degişmişler şimdi anında görüntüü sıcacıkk:eek:

merhaba, evet econ tuşuna basınca havanın kaliteside düşüyor aracında sesi değişiyor.teşekkürler.Ben hem cordobada hemde bu forumda yeniyim.konu açma derken neyi kastettiniz anlayamadım?eğer bilginiz varsa iki sorum olacak, klimada ön arka ve sağ sol ayarlar yapılıyormu? kumandadan camlar kapanıyormuş onuda çözemedim.bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

merhaba, evet econ tuşuna basınca havanın kaliteside düşüyor aracında sesi değişiyor.teşekkürler.Ben hem cordobada hemde bu forumda yeniyim.konu açma derken neyi kastettiniz anlayamadım?eğer bilginiz varsa iki sorum olacak, klimada ön arka ve sağ sol ayarlar yapılıyormu? kumandadan camlar kapanıyormuş onuda çözemedim.bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

Klimada ön arka veya sağ sol diye bişey yok, aşağı yukarı yani öncam, orta konsol ve ayaklar olmak üzere 3 farkı yönde kullanabilirsiniz. camların kapanması orj.de yok fakat isterseniz cam modülü taktırabilirsiniz :eek:key:

aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim

http://www.seatclubworld.com/kurallarimiz-43/yeni-uyelerin-dikkatine-12775/

Saygılar..

Konuyla alakası yok ama klimayı görünce sorim dedim..benim araçta klimayı açtığımda 2 3 dk sonra klimadan acayip bi ses geliyor gırrrrrrr diye..Çok rahatsız ediyor beni,polen filtremi temizledim ama yinede sorun geçmedi..ses hiç kesilmiyor..bide sanki gaza basınca ses hızlanıyor yada bana öyle geliyo..böyle bir sorun yaşıyın varmı.Yada şöyle diyim endişe etmeme gerek varmı :D

sadece klimadamı yapıyor yoksa havalandırmada da yapıyormu?
çok rahatsız edecek şekildeyse anormal bi durum olduğu kesin bence servise göstermekte fayda var :eek:key:

Sürekli bi gırrrrr sesi gaza dokununca şiddetleniyo sonra azalıyo ama kesilmiyo.Sadece econ modta ses kesiliyo.

muhtemelen klima kompresörünüzde bir arıza var yada bu ses arızanın habercisi gec olmasan servise gostermenizde fayda var derim

Geri
Üst Alt