Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima arızası!!!yardım lütfen

aracınızda gaza basarken klimayı açmayın

varsayımlardan gitmek doğru olmayabilir..
klima gazı bitmiş olabilir, ECON açık olabilir derece yüksek olabilir vs..en iyisi göstermeniz..

aracınızda gaza basarken klimayı açmayın

neden Cezmi Abim. ??

kasnak dağlıyor genelde yiğidim

gaza basarken derken Abim gazlarken klima açık olmasın mı yoksa klimayı rolantide çalıştıralım anlamında mı Abim..
her 2 koşul da ehliyeti aldığımdan beri binlerce defa yaptığım şeyler ondan soruyorum.. :)

seni sevdiğimi daha önce sana demiştim diye hatırlıyorum...klima düğmesine basma sonrasında sorun olması olanak dışı bir kaç bin kez daha dene

klima arızası baya leoncunun canını yakmış galiba benim gibi :mad:, öncelikle çok geçmiş olsun sinir bozucu bir arızadır. halen yapılmadıysa ilk önce arıcın 30 aylık iyi niyet garantisinin bitip bitmediğinin öğrenilmesini tavsiye edicem şayet bitmediyse yetkili serviste özel servis fiyatına yaptırılıyor bu arıza. 30 ayı geçmiş isede çıkma ürün kullanılmamasını öneririm...

Merhaba arkadaşlar bu sene aldığım leon'unum klimasında bir arıza oluştu :confused:...klima sıcak hava veriyor acaba ayarlarında mı bir hata yapıyorum bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim şimdiden teşekkürler...:confused:

sorun çözüldü mü. ??

varsayımlardan gitmek doğru olmayabilir..
klima gazı bitmiş olabilir, ECON açık olabilir derece yüksek olabilir vs..en iyisi göstermeniz..

neden Cezmi Abim. ??

bende duymuştum yolda giderken eğer klimayı açacaksanın önce debriyaja basıp devir saatini rolantiye alıp ondan sonra klimayı açın diye..klima motoru mu ne arıza yapıyormuş.cezmi abi de söylemiş benim motor diye bildiğim şey kasnakmış ...bende ondan sonra dikkat etmeye başladım..

Bende de 2006 seat leon var klima kompresörünğ değiştirmem gerekiyormuş. Ancak doğuşotoda 2000 tl gibi fiyat istiyorlar. Bursa'da dışarıda nerede yaptırabilirim .Kompresörü daha ucuza nasıl temin edebilirim ?

Geri
Üst Alt