Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima acikken titreme

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Bugun ilk defa klimayi actik. Ve isiklar durdugumda 15-20 saniye sonra arac sallanamaya basladi. Hemen dogusa gittim randevu aldim. Dogustan cikip arabaya bindigimde tekrar denedim ama yapmadi. Servis yinede getirin bakalim dedi. Cikip eve geldim denedim tekrar yapti. Bide tesadufmu bilmiyorum ama yaptigi yerler rampa asagiydi hep. Fikri olan varmi acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaslar. Bugun ilk defa klimayi actik. Ve isiklar durdugumda 15-20 saniye sonra arac sallanamaya basladi. Hemen dogusa gittim randevu aldim. Dogustan cikip arabaya bindigimde tekrar denedim ama yapmadi. Servis yinede getirin bakalim dedi. Cikip eve geldim denedim tekrar yapti. Bide tesadufmu bilmiyorum ama yaptigi yerler rampa asagiydi hep. Fikri olan varmi acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç stop edip tekrar mı çalıştı yoksa hareket etme aşamasında mı oldu

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arac stop etmiyor. Devirde dusmuyor ama sallanmaya basliyor. Herzamanda yapmiyor defalarca denedim. Sanayideki usta beyine ariza gitmistir servis gorur dedi ama bakicaz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arac stop etmiyor. Devirde dusmuyor ama sallanmaya basliyor. Herzamanda yapmiyor defalarca denedim. Sanayideki usta beyine ariza gitmistir servis gorur dedi ama bakicaz

Aracınızın egzozunda oynama yaptınız mı ?

Yok aracin herseyi orjinal. Sadece gizli ozelliklerin hepsi acik. Peki servis gizli ozellikler yuzunden sorun yaparmi acaba?

Yok aracin herseyi orjinal. Sadece gizli ozelliklerin hepsi acik. Peki servis gizli ozellikler yuzunden sorun yaparmi acaba?

Gizli özellikler nedeniyle sıkıntı çıkmaz. Benim de bazen klima açıldığında motorda hafif titreşimler oluyordu. Çok rahatsız edici değilse sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam benim araba sallaniyor bayaa bayaa

Dizel dsg. Servisteki ustada onu sordu. Saydi bi kac bisey. Ayni benim aractan bir arkadasin basinada gelmisti. Onun sorunu bulmuslardi ama yaptirmadi satti arabayi. Benim derdim kolay birseyse servise sokmadan halletmek hemen.

Geri
Üst Alt