Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima açıkken ses geliyor

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; bugün klimayı açtığımda sağ difüzörden ses geldiğini fark ettim. klimayı kapatıp normal havalandırmaya geçtiğimde de ses kesildi. sesin klima açılınca geldiği belli oldu yani. ancak bu ses bir kayış sürtmesi gibi ya da su akması (şırıltı) gibi garip bir ses.. klimayı kışında buz çözmeye yardımcı olması maksadıyla bilfiil kullanmama rağmen bu tarif edemediğim sesi duymadım.. bugün de soğuk ayarlamıştım ve ses geldi, sıcağa aldığımda da kimi zaman ses kesildi ama az da olsa ses geliyordu. auto modda da , tek tek yönlendirme yaptığımda da ses geldi. fan motorundan olsa, normal havalandırma açıkken de ses gelmesi lazım.. anlam veremedim..yarın servisin yolu gözüktü yine.

Arkadaşlar; bugün klimayı açtığımda sağ difüzörden ses geldiğini fark ettim. klimayı kapatıp normal havalandırmaya geçtiğimde de ses kesildi. sesin klima açılınca geldiği belli oldu yani. ancak bu ses bir kayış sürtmesi gibi ya da su akması (şırıltı) gibi garip bir ses.. klimayı kışında buz çözmeye yardımcı olması maksadıyla bilfiil kullanmama rağmen bu tarif edemediğim sesi duymadım.. bugün de soğuk ayarlamıştım ve ses geldi, sıcağa aldığımda da kimi zaman ses kesildi ama az da olsa ses geliyordu. auto modda da , tek tek yönlendirme yaptığımda da ses geldi. fan motorundan olsa, normal havalandırma açıkken de ses gelmesi lazım.. anlam veremedim..yarın servisin yolu gözüktü yine.
http://www.********.com/showthread.php?t=80358

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2017 6j kasa yaklaşık 4 ay önce aldığım ibiza araç sahibiyim. Aynı sorunu bende geçen gün yaşadım klima fanından en düşük devirde olmasına rağmen fan devir sesi geliyor. Anlam veremedim

2017 6j kasa yaklaşık 4 ay önce aldığım ibiza araç sahibiyim. Aynı sorunu bende geçen gün yaşadım klima fanından en düşük devirde olmasına rağmen fan devir sesi geliyor. Anlam veremedim

Klima acikken mi geliyordu yoksa kapaliyken mi? Bendeki ses sadece klima devredeyken geliyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ac tuşuna basınca ses gelmeye başlıyor.

Aynı sorun benım ibizamda var klima komprosor ugultu sesi gelmekte yetkili servis altura goturdum degişmesi gerekıyor dedi senin araçın garanti kapsaminda halla bence yarın aracın ı yetkılı servıse gotur ucretsız garantıden degiştır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Klima acikken mi geliyordu yoksa kapaliyken mi? Bendeki ses sadece klima devredeyken geliyor

Ac tuşuna basınca ses gelmeye başlıyor.

Servise gostermekten baska care yok..

Klima vag grubunda kronik arıza servise yolla cıktıgında sogutma durumunda calıştır ve teknısyen yanında kliman 2 cızgıde caliştir ve bide test surusu cıkart sen sur ve dinlet yoksa sallıyolar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar, Is cikisi servise ugradim..sesi dinlettim..usta direk klima kompresorunden geliyor, bu sorun devamli geliyor, kompresoru de degistirdigimizde ses yine geliyor dedi..aracimin garantisinin devam ettigini soyledim..kompresorun degismesini talep ettim..p.tesi gaz kontrolu yapacaklar..gaz fazla veya az ise de ses yapabilirmis.. tekrar ses gelirse kompresoru degistiririz dediler..hayirlisi bakalim

Geri
Üst Alt