• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Klima ızgarası çerçevesi

emrecevik

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet Emre Çevik
Nereden
Denizli
Araç
İbiza 1.4 TDi Reference
Plaka
20 YV 177
Aracım Seat İbiza 2008 model. 7 ay önce aldım. Klima ızgarasının çerçeveleri sıcak soğuk derken çatlamış. Bi kaç haftadır arıyorum ama bulamadım. Sadece bu çerçevelere nasıl ulaşabilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum.Seat-Ibiza-3-Deri-Doseme-06.jpg

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
oto 2000 veya ist.aksaray parçacılar.

emrecevik

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet Emre Çevik
Nereden
Denizli
Araç
İbiza 1.4 TDi Reference
Plaka
20 YV 177
oto2000 de yokmuş abi. Denizli de oturuyorum İstanbula yolum düşerse bakarım artık. Çok sağol ilgilendiğin için

secret35

Kayıtlı Üye
İsim
Berkay
Nereden
İzmir
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Peki o cerceveler yerlerinden nasil cikiyor acaba. Ben baya ugrastim ama cikartamadim. Bende cikartip karbon kaplamayi dusunuyorum. Yardimci olabilecek var mi acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hsyngs38

Kayıtlı Üye
İsim
Hüseyin Gökşen
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
34 UK 1663
Peki o cerceveler yerlerinden nasil cikiyor acaba. Ben baya ugrastim ama cikartamadim. Bende cikartip karbon kaplamayi dusunuyorum. Yardimci olabilecek var mi acaba ?

Kardeşim ortadakileri sakın sökme içine kaçıyor tırnakları kırılıyor bırak öyle kalsın. Bende uzun zamandır arıyorum fakat bulamadım. İnternetten kazalı araçlara bakıp gidip almak gerekiyor sanırım.

cevat.m

Kayıtlı Üye
İsim
cevat
Nereden
Ankara
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Bende ankarada bulamadim yildizdada cikmasi tek havanlirmasi 150 dediler.servise bir sorun derim parca numarasi 6L0072300 nikelajlida var yada yurt disindan getirebilecek

Aydin

Kayıtlı Üye
İsim
Aydın
Nereden
Bursa
Araç
İbiza 1.4 Signo
Plaka
16 SM 219

Ben zorladım 1 tanesini çıkardım,tırnakları kırıldı.geri hızlı yapıştırıcı ile yapıştırdım,kotu duruyor simdi.bende krom arıyorum bulamadım.kotu durur mu,yoksa karbon daha mi iyi olur.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt