Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

klımam çalışmıo mu acill

hüseyin kara

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar bende leon stylance 2006 var gecen ay aldım fakat hıc ozellılerını bılmıyorum .. klimam sogutmuyor .. gazı varmıs baktırdm . ufleme yapıo ama sıcak ufluo .. sorun nedır aceba .. bıde bu klımayı dırek autodan mı acıyoruz

öncelikle forum kuralları gereği kendinizi "Üyeler" bölümünde tanıtmalısınız..

klimanın soğutmamasının bir nedenininde polen filtresinin kirli olmasından kaynaklandığını hatırlıyorum..ama gazına bakan usta tamir etme yoluna gitmedi mi, veya bişey söylemedi mi ?

kuralı bılmıyodum :) tanıttım sımdı :)

yaainşallah ole olur .. kompresörden şüphelendi aksam üstü olduğu için sökmek istemedı aracı yetısmeyecek dedı...
klımada üfleme sorunu yok ama soguk havadan eserde yok

kurcalatmadan önce bi makineye bağlatıp hataları silidirn eğer yine çalışmazsa baktırırsınız. klima motoru kendini korumaya alabiliyor
lpg taktırdıktan sonra benim başıma gelmişti

Sıcak konumda kalmış olduğu için olabilir mi.?

konu taşınmıştır...

lütfen doğru kategoriye açalım konularımızı...

iyi günler.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
tesekkurler arkadaslar bıde ole deneteyım o zaman cunku tamponu sokturmek ıstemıyorum.. baska basına gelen var mı?

Klima gazı varsa, kompresör çalışıyor mu diye bakılır, çalışmıyor ise klima rezistansına bakılır. Bu arada cidden merak ettim, genelde otomobilllerimi satarken fabrika çıkışı temizliği eş değerinde bile olsa 3-4 ay uğraştığımı bilirim, satın almadan önce kime nasıl baktırdınız acaba?

Klimaların auto modu Türkiyede pek kullanışlık değilmiş o nedenle tavsiye etmiyorlar... Klima motorun kitlemiş olabilir eğer kitlemiş ise tamiri yok değiştireceksin... Fiyat 700 tl civarında... Ben yeni değiştirdim Golf komprosörü taktırdım... 850 tl sadece komprosöre verdim... Neden golf derseniz bizimkiler çekeslovak malı ve tamiri yok ufak bi aşınmada kitliyor ve bi daha çalışmıyor... Ancak golfünki biraz daha güçlü ve Japon malı... Ve kitlendiğinde tamiri var....

Golf dekilerin de tamiri yok, arıza yaşamıştım değişti, yalnız 850 TL inanılmaz nefis bir rakam. Auto modunun ülke coğrafyası ile ilgisi olmaması lazım?

Geri
Üst Alt