Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kitlenen ve cvp vermedğim konu!

Konu, 'Sohbet' kısmında Şeker Adam tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    ne demek şimdi bu Ankara parçalandı daha fazla parçalanmasın felan? Ne yapayım Ankaralıysa yani ? Özel muamelemi çekelim ?

nedmek oldugunu gayet ıyı bılıyosun hatta bızım bılmedıgımız seylerı de bılıyosunuz.ankaraya ozel muamale cekmekten kastın ne anlamadım gercı ben ama kımsenın bısı cekmesıne gerek yok,daha once yasanan olaylardan eskıden ankara bulusmalarının nasıl oldugu sımdı ıse nasıl oldugu ap acık bellı deılmı baska bısı dmek ıstemıyorum bu yazıdan anlasılan anlasılır.dmek ıstedıgımde buydu.

ama yazıp konu kılıtlenınce hıc hos olmuyo yonetıcı yazıp uye yazmasın buda bana gelmez
    http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8633-Ayberk

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Katılıyorum. Yönetim içini döküp konuyu kitledikten sonra bir anlamı yok. Etrafı tahrik eden bir tutum.

3. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    ???????????????

4. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    ogun bıraz sakın olmakta fayda var yaptgımız bazı hatalar var yuzde yuz haklıyken yaptıgımız davranıslardan dolayı tamamen haksız duruma duserız yonetıcı arkadas bırsey yazmıssa ozelden cevap verme hakkın var bılıyorsun.Serbayın emeklerını bılıyorsunuz pıre ıcın yorgan yakmaya deger mı?

5. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Ozeldenmi cevap yazalim konular kitleniyo cevap hakki yok yazan yaziyor sozum meclisten disaridir...

6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    dou ozelın nesı var sıkayetını ozelden bır yonetıcıyede yapabılırsın bu moderatorde olabılır bır uyede konuda olabılır kucuk bır ornek adaletsız olunan bır uygulamayı gecen hafta moderator bır arkadasla paylaştım nıye yanlış mı yaptım

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Beyler sakın olalım.Ogun cevap ıstıyorsun Serbay gordugunde elbet yazıcaktır dusuncesını konu hakkında

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.360
    113
    ne yazacam ya bunlara Can görmüyorsun siteyi karıştırmak tek amaçları. İkisinede tek cümle açıklama yok bundan sonra sanada son sözüm bu ogün

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Konunun amacına ulastıgını dusunyorum gelen cevaptan sonra.bundan sonrasına foruma maal etmeyelım ozelden konusalım beyler

10. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    serbay efendı sana ozelden msj attım sonra bu konuyu actım farkındaysan.benım sıteyı mıteyı karıstırma derdım tasam yok ole bısı coktan karırstırırım bıton olay yasayıp buraya gelmezmıdım bısılerı bılıp bılmeden konusma bence benım ne olup olmadıgımı burda herkez bılıyo ben daha dun uye olan bı adam deılım buraya kımse yokken bız vardık ortalıgı karıstırmak ıstesem sıfremı deıstırır basar gıderım zaten herkezın numarası adresı cartu curtu var cok gerkesız laflar edıyosun bence uzuyoruz bırbırımızı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş