Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kitlenen ve cvp vermedğim konu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oratgı karıstırmak kelımesı de moda oldu anlamadım acayıp takıldım bu konuya.ortalıgı karıstırmaktan kasıt ne onu bana bı acıkla sen once??

herkeze yeterınce saygı gosterıyorum ama bundan sonra 2-3 ınsan dısında demkkı sallamıcan demekkı ınsanlar bolesınden mutlu oluyolar.

at hırsızı ne o araba mı satıyorsun guncel dıyorsun !!!!

dou ozelın nesı var sıkayetını ozelden bır yonetıcıyede yapabılırsın bu moderatorde olabılır bır uyede konuda olabılır kucuk bır ornek adaletsız olunan bır uygulamayı gecen hafta moderator bır arkadasla paylaştım nıye yanlış mı yaptım

Abi yanlış anlaşılmasın dediğim kapanılan konuya sert cevaplar yazmaya taktım ben biz yazamıyoruz cevap verme hakkı yok oraya yazı yazılıyor her yönetici için demiyorum yanlış anlaşılmasın abilerim kardeşlerim...

Ulan tatile geldik siteden az uzak kaldık atar moda girmiş herkes mesele nedir çözemedimde Ayberk neden banlandı onunla ilgilide konu bulamadım ama bu ailede kimse ortalığı karıştırmak istediği için birşey yapmaz ben bundan eminim eğer bir sorun yaşıyorsak bu ortalık karıştırma derdinden değildir muhakkak orada bir sıkıntı vardır ve bizim ailemizde kimse yoktur ki bunları çözemeyecek

Ulan tatile geldik siteden az uzak kaldık atar moda girmiş herkes mesele nedir çözemedimde Ayberk neden banlandı onunla ilgilide konu bulamadım ama bu ailede kimse ortalığı karıştırmak istediği için birşey yapmaz ben bundan eminim eğer bir sorun yaşıyorsak bu ortalık karıştırma derdinden değildir muhakkak orada bir sıkıntı vardır ve bizim ailemizde kimse yoktur ki bunları çözemeyecek

hayat sana guzel tatıller falan:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt