Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışşşş ve Leon :)

çalıştırın aracı ısınıp buzu çözene kadar olsun bitsin, arabasız gitmekten fazla benzin yakmak daha mantıklıdır. Sürekli oluyorsa problemdir ama 1 kere olduysa problem etmeye değmez fikrindeyim.

buz çözücü speyler de var ama içerden olunca damlayan yerleri hemen temizlemek gerek, sonuçta hiç bir kimyasal güvenilir değildir.

içten buzlanmayı şöyle açıklayabiliriz.araçla su birikintisinin üstünden geçmişseniz radyatörünüz ıslanır ve terleme yapar.siz araçtan indikten sonra hava kanallarından terlemiş hava cama vurur sıcaklığın düşük olmasıylada bu terlemiş hava buz yapar..

aciklamana hayran kaldim.. cok net :)

Benim Clio'mda da aynı sorun var , Total'den aldığım bir Buğ çözücüyü kullandım babam işe yaramaz filan demişti , ama 2 hafta işe yaradı, ne klima çalıştırdım ne cam açtım...

bende klimanın buzu çözme özelliğini kullanıyorum ama içten olmadı şimdiye kadar

ben birşey sormak istiyorum. Aracı alırken opsiyon listesinde bazı paketler var(link). bu paketleri sonradan almak istememiz mümkünmü? mümkünse, sonradan alınacak paket fiyatları nasıl oluyor acaba ?

ben Kış paketi için detay istiyorum aslında: Kış Paketi: Isıtmalı ön koltuklar, Ön far yıkama, Isıtmalı ön cam sileceği. (sadece ısıtmalı koltuklar yeter aslında)

Mantık olarak bazılarının alınabiliyor olması gerekir. bir de ordaki fiyatlar arabayı alırken üstüne fark olarak ödeyeceğin tutarlardır, yoksa mesela agra jantı 1.100'e veriyorlarsa hemen alalım :) Hatta TDI DSG'ye özel 600 TL diyor süper:)

Bu arada listede iPod bağlantı kablosu dikkatimi çekti de, 150 TL diyor, servis fiyatı olarak uygun göründü gözüme (tabi bu kablo hem usb hem de aux girişli olan, şarkı isimlerini teybin ekranında gösteren ve direksiyondan kumanda etme imkanı veren kabloysa).

Bir de 1.6 ve altı için 150, 1.6 üstü için 200 TL olması da komik, kablo aynı kablo değil mi sonuçta? :)

ben birşey sormak istiyorum. Aracı alırken opsiyon listesinde bazı paketler var(link). bu paketleri sonradan almak istememiz mümkünmü? mümkünse, sonradan alınacak paket fiyatları nasıl oluyor acaba ?

ben Kış paketi için detay istiyorum aslında: Kış Paketi: Isıtmalı ön koltuklar, Ön far yıkama, Isıtmalı ön cam sileceği. (sadece ısıtmalı koltuklar yeter aslında)

astarı yüzünden pahalıya gelir hatta aracınızı satıp bu özellikleri ekletip sıfır alırsanız daha mantıklı bir çözüm olur diye düşnüyorum :)

sadece ısıtmalı koltuk için düşünsektemi ?

Geri
Üst Alt