Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kısmet olursa bugün jantlarımı taktırıyorum

çok teşşekür ederim gerçekten yarın tam resimleri eklicem bencede tam istediğim gibi oldu jantlar ama yay beni gerçekten tatmin etmedi benim arabada 3.5 mm yay var ama 5 iyi gibi durucak

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

bide mert senin arabanın yanına geldim dün baktım araba kupon olmuş ama araç daha oturaklı duruyodu benimkine göre sen yayları değiştirdinn mi

çok teşşekür ederim gerçekten yarın tam resimleri eklicem bencede tam istediğim gibi oldu jantlar ama yay beni gerçekten tatmin etmedi benim arabada 3.5 mm yay var ama 5 iyi gibi durucak

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

bide mert senin arabanın yanına geldim dün baktım araba kupon olmuş ama araç daha oturaklı duruyodu benimkine göre sen yayları değiştirdinn mi

50mm

yahu herkes yay yay yay demiş benim arabamda zaten yay var da 5 deil bide orda arabayı kaldırmışlardı araba tam oturmadı yani leylek gibi duruyodu :::))))

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

ogün senin arabandaki 5mm mert inkmi

50 lazım

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:02 ----------

yahu herkes yay yay yay demiş benim arabamda zaten yay var da 5 deil bide orda arabayı kaldırmışlardı araba tam oturmadı yani leylek gibi duruyodu :::))))

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

ogün senin arabandaki 5mm mert inkmi

annamadım?

50 mm e geçtim ben...1 ay fln oldu....ne ara geldin inceledin bakym arabamııı uzaktan uzaktann :) güvenlik ten tlfon geldi ztn

sen demiştinya başta 5mm diye bende mertin arabasındakini sandım
ona demiştim

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

ben senin arabana bakmaya geldim öyle sanki sedefliymiş gibi duruyo uzaktan ama güvenlik sorun çıkarttı işte

e deseydin ya çaırablrmsnz die...gelrdm yanına...yerim belli,2 dk inseydin aşağı hemen...kapıya kadar gel içeri girme...mat beyazın gücü dyelm bz ona ;)

Geri
Üst Alt