Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kışlık lastik önerileriniz

kara jantlar 16 lıkmı? fiyatı iyiymiş 70 tl.banada alsak onlardan :)
EVET ABİ 16 SÜPER YA SUAN ÇOK RAHATIM ARABAYIDA GÜZEL GÖSTERDİ DİGER JANTLARIMDA YIPRANMIYOR BİZİM BURDA 70 75 CİVARİ
[doublepost=1482836716,1482836519][/doublepost]
@tunali kesinlikle Nokian WR D4 almalısın. A sınıfı yol tutuşu var çünkü.

Geçen hafta sıfır 4 ad. kış lastiği aldım aracımın ebatına uygun üretmiyorlardı aşırı moralim bozuldu hesap et.

Kesinlikle başka lastik alma. DB ses seviyesi de 69'dur. Diğerleri daha yüksek, daha pahalı.

Dünyanın en iyi kış lastiğini Nokian üretir bilgin olsun. Yaz lastiğinle karıştırmayın.
Abi bizim daha önceki araçtan lastik kalmıstı r16 yani satmaya kalksak para etmiyo sıfırını almaya kalksak çok para o yuzden bunu kullancam biraz ama nokian aklımda nice kışlara :D teşekkürler bu arada
[doublepost=1482836801][/doublepost]
güzel kardeşim kış geçiyor:)) kararını paylaş
bizim burda yollar pert hala kar yagıyor okullar tatil kaç günlerdir :D kış yeni başlıyo denebilir

EVET ABİ 16 SÜPER YA SUAN ÇOK RAHATIM ARABAYIDA GÜZEL GÖSTERDİ DİGER JANTLARIMDA YIPRANMIYOR BİZİM BURDA 70 75 CİVARİ
[doublepost=1482836716,1482836519][/doublepost]
Abi bizim daha önceki araçtan lastik kalmıstı r16 yani satmaya kalksak para etmiyo sıfırını almaya kalksak çok para o yuzden bunu kullancam biraz ama nokian aklımda nice kışlara :D teşekkürler bu arada
[doublepost=1482836801][/doublepost]
bizim burda yollar pert hala kar yagıyor okullar tatil kaç günlerdir :D kış yeni başlıyo denebilir
Aman kayma kardeşim de. Bende 4 yıl kütahyada kaldım bildiğin kars erzurumdu. Şimdi memleketteyim samsun çok soğuk olmuyor. Ama sanırım sen havası sert adamı mert olan bir yerdesin. Oralarda özellikle köylerde ne zorluklar var gitmeyen görmeyen anlamaz. Allah yardımcıları olsun. Hayırlı akşamlar kardeş

Aman kayma kardeşim de. Bende 4 yıl kütahyada kaldım bildiğin kars erzurumdu. Şimdi memleketteyim samsun çok soğuk olmuyor. Ama sanırım sen havası sert adamı mert olan bir yerdesin. Oralarda özellikle köylerde ne zorluklar var gitmeyen görmeyen anlamaz. Allah yardımcıları olsun. Hayırlı akşamlar kardeş
Kutahyada eskisehirde afyon da kar lastiği neylesin öyle bir buz oluyor ki çivili lastik kullanmak lazım.Bende 2002-2007 arası eskisehirde okudum yok böyle soğuk eşim erzurumda 1-5 yıl öğretmenlik yaptı orada -15 derecede insan o kadar üşümüyor.Samsun un neresi @Kuzeylee ben atakumda zeytinlik mahallesinde büyüdüm şimdi doyduğunuz yer farklı.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kutahyada eskisehirde afyon da kar lastiği neylesin öyle bir buz oluyor ki çivili lastik kullanmak lazım.Bende 2002-2007 arası eskisehirde okudum yok böyle soğuk eşim erzurumda 1-5 yıl öğretmenlik yaptı orada -15 derecede insan o kadar üşümüyor.Samsun un neresi @Kuzeylee ben atakumda zeytinlik mahallesinde büyüdüm şimdi doyduğunuz yer farklı.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
güzel kardeşim Samsun merkez 56 lar. ee ne yaparsın hayat böyle doğduğun yerle doyduğun yer farklı olabiliyor.bende şimdi memleketteyim ama ilerde ne olur Allah bilir hemşehrim.

Merhaba, bende geçtiğimiz cumartesi günü ContiWinterContact TS860 (185 60 R15 84 T) aldım. 71DB ses seviyesi var ama kullanımda çok gürültü duymadım. Yol tutuşu gayet iyi.. Yakıt konusunu ilerleyen zamanlarda göreceğim. Ancak genel olarak memnunum.

allah razı olsun abi :)

Geri
Üst Alt