Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kışlık lastik önerileriniz

abi dedigin gibi yaptım bizim daha önceki kıslık lastiklere uyan kara jant aldım 70 tl den 280 tl ye hallettım ve bu lastıklerın eni ufak hiçbir sıkıntı çekmiyorum ve orjınal jantım tertemiz bodrumda yatıyor teşekkürlerr
kara jantlar 16 lıkmı? fiyatı iyiymiş 70 tl.banada alsak onlardan :)

2 gün önce aldım nokian 205/55 16r wr d4
Biraz km yapayım, sonuçları paylaşırım.alamadan önce baya araştırdım marka olarak yaygın olmamakla beraber kullanıcıları hep iyi yorumlarda bulunuyor.gerçekten de memnun kalacağım gibi gözüküyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 gün önce aldım nokian 205/55 16r wr d4
Biraz km yapayım, sonuçları paylaşırım.alamadan önce baya araştırdım marka olarak yaygın olmamakla beraber kullanıcıları hep iyi yorumlarda bulunuyor.gerçekten de memnun kalacağım gibi gözüküyor.

Hayırlı olsun . pişman olmazsın sagdece cukurlara sert girme baloncuk yapıyor. 225 55 16 wr d4 aynı lastikten arkadasım kullanıyor leonunda yollar biraz bozuktu 2 tekeri baloncuk yaptı.gercı suc birazda onda çok sert girdi cukurlara

Hayırlı olsun . pişman olmazsın sagdece cukurlara sert girme baloncuk yapıyor. 225 55 16 wr d4 aynı lastikten arkadasım kullanıyor leonunda yollar biraz bozuktu 2 tekeri baloncuk yaptı.gercı suc birazda onda çok sert girdi cukurlara

Evet ondan korkuyorum biraz aslında; öylece dümdüz araç kullanan biri değilim,çukurlardan kaçarım ama kasislerin boyutuna göre aşırı hız kesmeden geçebiliyorum umarım sorun yaşamam.
Onun haricinde esas benim için diğerlerinden ayıran özelliği; yakıt ve gürültüsü oldu.gerçekten de değerlerinde olduğu gibi gürültü yok ve yakıtta da çok birley değişmeyecek gibi duruyor şuan.

Evet ondan korkuyorum biraz aslında; öylece dümdüz araç kullanan biri değilim,çukurlardan kaçarım ama kasislerin boyutuna göre aşırı hız kesmeden geçebiliyorum umarım sorun yaşamam.
Onun haricinde esas benim için diğerlerinden ayıran özelliği; yakıt ve gürültüsü oldu.gerçekten de değerlerinde olduğu gibi gürültü yok ve yakıtta da çok birley değişmeyecek gibi duruyor şuan.

yakıt ve gürültü konusunda on numara hiç merak etme üzmez o konuda iyi günlerde kullanman dilegi ile

şirket aracında continental matador serisi var. gayet başarılı. leonu aldığımda üzerinde direkt kışlıklar vardı, nokian mı ne, finlandiya malı. ondan da memnunum. ses, gürültü vs olmuyor, yol tutuşu da başarılı.

@tunali kesinlikle Nokian WR D4 almalısın. A sınıfı yol tutuşu var çünkü.

Geçen hafta sıfır 4 ad. kış lastiği aldım aracımın ebatına uygun üretmiyorlardı aşırı moralim bozuldu hesap et.

Kesinlikle başka lastik alma. DB ses seviyesi de 69'dur. Diğerleri daha yüksek, daha pahalı.

Dünyanın en iyi kış lastiğini Nokian üretir bilgin olsun. Yaz lastiğinle karıştırmayın.

Michelin, Petlas, Lassa vb. bir çok lastik kullandım. Bence kış için Kumho lastik en iyisi. Tek kelime ile mükemmel.

bende brigstone blizzak var hiç memnun değilim daha geçen kış aldım pişman oldum. arkadaşlarımda conti ve nokian var memnunlar bende denedim nokian çok çok daha iyi.

Geri
Üst Alt