Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiğimi 4 Mevsimmi???

Aracı aldıgımda üzerinde olan michelin le 2 yıl boyunca karda yagmurda hiç sıkıntı yaşamadım . Ankarada ara sokaklarda 3 ay kar kalıyo ama ana yollar ertesi gün açılmış oluyo . Ben gereksiz buluyorum kış lastiğini tabi benm koşullarıma göre . Ayrıca aracın üstünde michelinlerden de çok memnundum karda kullanımı bile acayip rahattı .

goodyear ultragrip . Muhteşem diyorlar. kullanan var mı?

evet var forumdan biri kullanıyorum demişti ama kim hatırlamıyorum..

yiğit bir iki sayfa geriye baksan göreceksin :D

ben kullanıyorum. hem toledoda 195 / 65 / 15 hemde leonda 205 /55/16 ile. ciddi şekilde memnunum diyebilirim toledoya tanesini 135 liraya leonada 165 liraya aldım. lassa parasına aldığım için verdiğim paraya harika performans sergiliyor diye düşünüyorum.

dün yaya kaymadan gittiğim yolda araçla gidememiştim, bugün arabayla apartman girişine kadar geldim ama daha ilk adımda nerdeyse alabora oluyordum. Benim ayakta zor durduğum yere araba nasıl çıktı anlamadım, bu lastik işleri garip işler...

dün yaya kaymadan gittiğim yolda araçla gidememiştim, bugün arabayla apartman girişine kadar geldim ama daha ilk adımda nerdeyse alabora oluyordum. Benim ayakta zor durduğum yere araba nasıl çıktı anlamadım, bu lastik işleri garip işler...

Faruk abim bu Impetus'lar beklediğimden çok çok iyi çıktı..
ben bu kadar beklemiyodum..dediğin gibiymiş hakkaten..

memnun olmana sevindim Yiğit, en ucuza en iyi performans cuk oturuyor. bundan sonra lastiği de türü de bulduk paşa yola devam kazasız sürüşler...

Geri
Üst Alt