Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiğimi 4 Mevsimmi???

Sonuç olarak 1 takım yaz 1 takım kış lastiği olmalı yani:) istanbulda kar lastiği anlamsız bencede.... Peki şimdi can alıcı bir sorum daha olacak:) bu kış lastiklerinde 40 yanak varmı varsa sizce mantıklı mı?

dediğim gibi Michelin Alpim'de varsa memnun kalırsın tahminimce yoksa Alpim Pilot'ta vardır..onu Panamera'lar falan kullanıyodu lansman döneminde..istersen bi memnun kal yani.. :D :D :D

offf entryede neler yazmısım yaa :D:D tamam yiğit sustum kış kar girmiş birbirine dur bi ayar çekiyim:D

ynlış anlamada sen koçta okuyosun galiba bu günlerde oraya gelip giderken sorun yaşamıyosunz özellikle madenden tırmanırken?.

yok usta niye yanlış anlayayım:) Evet orda okuyorum. Dun çok kar olur da çıkamam diye 9daki sınav için 7.30 da oradaydım. Yukarı çıkarken çok kar yoktu bir de mumkun olduğunca hızlı çıktım. Sadece yokuşun sonuna doğru yol kar tutmaya başlamıştı ama durmadan çıkabildim. İnişte de motor freni vs ile kasa kasa iniyoruz:) Hayatımız heyecan:)

Bu arada madenden değil de alt yoldan (Shell in onunden) inip çıkmayı tercih ediyoruz:)

dün yeni kış lastiklerimi taktım, inanın arada öyle bir fark varki normal lastikle çok şaşırdım. Kesinlikle kış lastikleri diyorum...

Kış lastiği normal orj. jantlara takılmıyormu acaba..?Genelde kış lastiği için saç jant arayanlar duyuyorumda ondan sordum...

Geri
Üst Alt