Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Yardım...

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim sayın arkadaşlar...
araştırmalarıma göre ve verdiğiniz bilgiler doğrultusundan yola çıkarak kış lastiğinde goodyearın;hem çeşit yönünden hem de kalite olarak, continental, michelin ve lassa dan çok üstün özelliklerde fark atan bir marka olduğunu gördüm...
belki bazı arkadaşlarımızın dediği gibi yaz lastiğinde başka markalar üstünlük gösterebilir ama kar lastiğinde goodyear açık ara önde gözüküyor....
bu sebebden dolayı gönül rahatlığıyla goodyear ug 8 modelini satın alacağım...

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim sayın arkadaşlar...
araştırmalarıma göre ve verdiğiniz bilgiler doğrultusundan yola çıkarak kış lastiğinde goodyearın;hem çeşit yönünden hem de kalite olarak, continental, michelin ve lassa dan çok üstün özelliklerde fark atan bir marka olduğunu gördüm...
belki bazı arkadaşlarımızın dediği gibi yaz lastiğinde başka markalar üstünlük gösterebilir ama kar lastiğinde goodyear açık ara önde gözüküyor....
bu sebebden dolayı gönül rahatlığıyla goodyear ug 8 modelini satın alacağım...

Hayırlı olsun.Güzel tercih yaptın.

235 45 17 kış lastiği için hangi marka ve hangi ebatları önerebilirsiniz arkadaşlar?

bugün goodyear ug8 leri taktırdım b250 den sonra pamuk gibi bir sürüşü var. düşük hızda kullandığımdan seste pek değişiklik hissetmedim ama daha sıfırlar bire süre sonra ne olur bilemiyorum. lastikler 2012 38. hafta üretimi

Geri
Üst Alt