Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Yardım...

lassayla ufak bir kaza testi atlatarak goodyear ug 8 in sınıfında tek lider olduğunu anladım...

Bana test koşullarını biraz fazla zorlamışsın gibi geldi. :D Sonuçta buz üzerinde arabanın da lastiğin de kralı bile olsa bir yere kadar.

herkes öyle düşünüyor ama sonuçta emanet araba idi ve sahibide yanımdaydı normal şekilde viraja dönüş yaptım beter kaydık hızlı girseydik zaten tır dorsesine kesin girerdik çok şükür ucuz atlattık ama lassa iki müşteri kaybetti...

herkes öyle düşünüyor ama sonuçta emanet araba idi ve sahibide yanımdaydı normal şekilde viraja dönüş yaptım beter kaydık hızlı girseydik zaten tır dorsesine kesin girerdik çok şükür ucuz atlattık ama lassa iki müşteri kaybetti...

Allah korumuş, geçmiş olsun.

Buzda gıdecem dıyorsan kış lastiği sana yaramaz.Aşagıdaki ürün senın tam aradıgın özellikle videoları inecelemenı onerırım.Snowwolf Kar Paletleri

Buzda gıdecem dıyorsan kış lastiği sana yaramaz.Aşagıdaki ürün senın tam aradıgın özellikle videoları inecelemenı onerırım.Snowwolf Kar Paletleri

ilginiz için teşekkür ederim...
ama bu paletler bana uymaz neden derseniz iş yerim şehir dışında ve gaziantebin en yüksek bölgesi olduğu için şehir içinde buz yok iş yeri organizede hava muhalefetleri çok fazla hala kar buzla kaplı bunun için dişleri en fazla ve sınıfında lider olan goodyear ug 8 i tavsiyeler üzerine alıcam tabi yine de dikkatli kullanmak gerekir...

ilginiz için teşekkür ederim...
ama bu paletler bana uymaz neden derseniz iş yerim şehir dışında ve gaziantebin en yüksek bölgesi olduğu için şehir içinde buz yok iş yeri organizede hava muhalefetleri çok fazla hala kar buzla kaplı bunun için dişleri en fazla ve sınıfında lider olan goodyear ug 8 i tavsiyeler üzerine alıcam tabi yine de dikkatli kullanmak gerekir...

Goodyearda alsan mıchelında alsan contıde alsan üç aşagı beş yukarı butun markaların kar lastiği aynı performansı gosterıyor.Kumho al markalara yakın bır performans segılıyor.Arka çekiş araçlarda özellikle bmw gıbı araçlarda karlı buzlu yollarda spin atman cok normaldır.Fren vs hiç önemli değil gaza normalınden fazla bas hemen arka kaymaya başlar.Bu karda hadımkoy tarafında ıkı adet Bmw barıyere cıkmıştı.Bırınde Mıchelın kar lastiği var.Bu aracın veya lastiğin kotu olmasından degıldır.Aracın çekişinin arkadan olmasından kaynaklanan bır sorundur.Benim eski şahin zamanları Kar düştüğünde bagajda üç tane çimento cuvalı gezdırıyordum.:)Bu zamanlarda bıle karda yolda kalmadım.

Sen kar lastiğini al ama markaya takılma derim.Yaz lastikleri gibi aralarında uçurum farklar olmuyor.Genelde butun markalar aynı performansı sergiliyor.

Kar lastiğinin babası ise bence nokıandır.Bütün markaların kış lastıklerı ses yaptıgı zamanlarda Nokıanın kış lastikleri bazı markaların yaz lastiklerinden bile sessizdi.Bana göre kardaki performansı markalı lastıklerın hepsının üzerindedir.Sonucta finlandiya soguk bır ulke ve yılın buyuk cogunlugu kar altında geciyor.Markanın vıdeolarınada bakabılırsın.

Buz üzerinde güvenle yol alıcam dıyorsan,bu işin en güvenli yolu eklediğim kar paletleridir.Bu paletleri yakından incelemeni öneririm.

Geri
Üst Alt