Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış lastiği icin sizce hangisi?

Arkadaşım da petlas kullanıcısı. Kendisi çok memnun lassadansa petlas diyorum ben de.

birtek goodyear ların iyi olduğunu biliyorum onun dışında aynıdır ikiside sanırım keseye uygununu alın gitsin derim

Sizin oneriler benim bütçe doğrultusunda ben de petlas a karar verdim arkadaslar hepsiburada dan 4 adedini 635 tl ye siparis vereceğim bayii den daha ucuza geliyor yav

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Bayi fiyatı ile hepsi burada fiyat farkı ne kadar
hepsi burada sanırım ücretsiz montajda sağlıyor. [MENTION=14863]SfenkS[/MENTION]

Bayi fiyatı ile hepsi burada fiyat farkı ne kadar
hepsi burada sanırım ücretsiz montajda sağlıyor. [MENTION=14863]SfenkS[/MENTION]

Montaj olayini bilmiyorum daha almadim 3-4 gün sonra siparis vereceğim. Bayi 4 tanesi icin 700 tl dedi bana

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Arakadaşlar en sonunda 4 adet hankook winter i*pike taktım 3 gundur kar yağıyor burda ve çok şükür sorun yok lastiklerim yönünden

Geri
Üst Alt