Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Hakkında

ondan daha pahalı sizin fiyatlar goodyear ug8 düşünmüyormusunuz navigasyon hediyesi var kullanmasanız bile okutursunuz iyi kötü alim olur. puhaha

Michelin almazsam Lassa veya Goodyear alirim zaten, navigasyon cihazim da var, verdikleri navigasyonu da satarim muhtemelen.

yani 275 civarında olur galiba sizin için navigasyonu bilmiyorum ama en kötü yüze okutsanız 250'ye gelir ki daha pahalıdır 200'e okutsanız 225'e gelir ben arabayı bir alabilirsem kampanya bitmeden ug8 almak istiyorum

Kampanya kapsaminda iki tip cihaz hediye ediyorlarmis, birisi 3.5" olan model (piyasa fiyati 170 TL civari), digeri 5" olan model (piyasa fiyati 230 TL civari). Alinan lastikler V veya daha ust sinifsa 5" olani H ve altindaysa 3.5" olandan veriyorlar. Katalogdan baktigim kadariyla UG8'de benim lastik olculerinde V sinifi yok, daha genis lastikler icin var, dolayisiyla 3.5" olandan verirler. Cihazi satarak 150 TL civarinda kar edilebilir.

Test sonuclarini da inceledikten sonra bugun kararli bir sekilde Goodyear almaya isyerimin yakinindaki bayiye gittim ama hevesim kursagimda kaldi cunku UG8 in bana uygun olcusu ellerinde yokmus, fabrikadan da (ana depo demek istemis de olabilirler) sordular yok. Daha sonra telefonla baska bayileri aradim 265-280 civari fiyat verdiler, buradan da ilk mesajimda belirtmis oldugum fiyatin UG Extreme icin oldugunu anlamis oldum. Yarin sabah Kayadibi'ne 15.000 bakimina gidecegim, ogleden sonra da Michelin almak uzere telefonla 260 tl fiyat almis oldugum bayiye gidip konuyu sonlandiracagim insallah.

dunlop neden hiç ihtimaller arasında düşünmediniz?sadece merakımdan soruyorum yukarıda paylaşılan test verilerinde 3 yada 4. idi sanırım bende de sp winter sport m3 var çokta memnunum fiyatlarını bilmiyorum ihtimal olur diye söylemek istedim

Kis lastigi deyince ilk akla gelenlerden yola cikarak secenklerimi olusturdum. Onun disinda ozel bir nedeni yok.

Geri
Üst Alt