Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı Leon Siyah Şerit Tavsiyesi

kepirlikerem

Kayıtlı Üye
Yine bir konuda yardım, tavsiye istemekteyim. Kırmızı Leon'uma siyah şerit çekmek istiyorum ama klasik sağdan veya soldan değil, internette de çok resim göremedim. Yaptıran, tavsiyede bulunan ve nerede yaptırabileceğim hakkında fikri olanlardan yardım bekliyorum

Merhaba nerede oturuyorsunuz istanbulda birkaç yer var iyi yapan kırmızı araca siyah neden ki bir sürü renk varken dikkat çekici bir mavi olabilir turuncu .Sarı birde aynı renk kaliper kapağı bulursun tam olur

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba.
Yeni konu açmak istemedim, o yüzden ben de buraya yazayım. Ben de arka tamponu fr tampon gibi siyah kaplatmayi düşünüyorum. Anadolu yakasında bu işi hakkıyla yapabilecek bir yer var mıdır acaba?

Merhaba nerede oturuyorsunuz istanbulda birkaç yer var iyi yapan kırmızı araca siyah neden ki bir sürü renk varken dikkat çekici bir mavi olabilir turuncu .Sarı birde aynı renk kaliper kapağı bulursun tam olur

İstanbul'daydım evet ama şu an görev yaptığım yer Şanlıurfa Siverek'teyim. O yüzden kaldı şimdilik. Siyay rengi genel olarak seviyorum hocam. Kırmızı siyah uyumu güzel oluyor

şerit iidir de göz zevikinize göre yaptırabilirsiniz de :) şeridi yapıştıracak eli düzgun biri lazım... memursunuz galiba allah kolaylıklar versin

Merhaba.
Yeni konu açmak istemedim, o yüzden ben de buraya yazayım. Ben de arka tamponu fr tampon gibi siyah kaplatmayi düşünüyorum. Anadolu yakasında bu işi hakkıyla yapabilecek bir yer var mıdır acaba?
Merhaba kardeşim anadolu yakasinda isen buluşmaya gel birde serit çok malzeme kalitesi iyidir @koçak.gökay yardımcı olur gorunce

Evet hocam özel eğitim öğretmeniyim, teşekkürler Allah razı olsun

Teşekkürler hocam İstanbul'a döndüğümde inşallah
şerit iidir de göz zevikinize göre yaptırabilirsiniz de :) şeridi yapıştıracak eli düzgun biri lazım... memursunuz galiba allah kolaylıklar versin

Merhaba kardeşim anadolu yakasinda isen buluşmaya gel birde serit çok malzeme kalitesi iyidir @koçak.gökay yardımcı olur gorunce

Arabada tunning üzerine başka birşey varmı? Sadece şerit yaptırmak güzel durmuyor gibime geliyor. Tabi karar sizin.

https://****ntent.cdninstagram.com/...g?ig_cache_key=MTIzNjIwNTQ4NzkwNzI2NzU2Mg==.2

fena durmamış gibi bende düşünmedim değil :D

Ortadan cektire bilirsin kırmızı araca gri çok yakışıyo gride yapabilrsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt