Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı karbon

Yekta abinin dediği yere uğrayabilirim istiyorsan Berat, ben aracın tavanını kaplatmak için gitmiştim bir kaç sefer ama yaptıramamıştım.

Owww renk çok iyi... Bende benim folyo aldığım yerlere bi sorıyım. Eğer bulursam sana haber veririm.. Renk çok iyi ama benimde bulmam lazımmmmm :D

OLGUN OTO DİZAYN - Www.OlgunOtoDizayn.Com Oto Aksesuar Mağazası.urda buldum aynı renk ama pek fazla bilgi yok :(

aradım şuanda elim yok ama göztepe sanayi sitesinde cenk otoya gitsin dedi Berat

aradım şuanda elim yok ama göztepe sanayi sitesinde cenk otoya gitsin dedi Berat

göztepe sanayi derken ?? tam neresindeymis bisi dedimi ??? tesekkurler :):)

Proteche bakmadım daha Hasan abi, bostancı sanayiide benim bi abim balatacıda onun arkadaslarına sorduk, o arkadaslarını falan aradı o cevredeki ole bı arastırma yapabıldım ancak. benim okul basladı, dersler baslayınca üni de bos zaman baya kısıtlandı. ılk bos gunde gıdıcem dırek sormaya

Hepınıze yardımınız ıcın tesekkur ederım :)

göztepe sanayiye girince ahmet oto varmış onun arasından girince cenk oto varmış orda Osmanı bul dedi :)

göztepe sanayiiye gittim dun, cenk otonun elinde kalmamıs karbon getirince haber vericekk :):) Bostancı Protace ugradım ardından, dedim böle böle vitesin etrafı, teypin etrafı, klimanın etrafı ve göstergenin gri kısımlarının etrafını sıyaha kaplatıcam falan fılan adam dedı araba burda 2 gun yatar, yada soker getırırsın 650tl ye kaplarız dedı, sanırım bu ıstegımden vazgectım:rolleyes::rolleyes:

650 ye araba kaplayan var delirmişmi o

Geri
Üst Alt