Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kirmizi ibiza 6L sport 03

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERK_RS

Kayıtlı Üye
Arkadaslar en yakin arkadasimin araci kendisi askere gideceginden oturu satiliktir. 83.000 kmde araci.
her sey fotograflarda gozuktugu gibi. fazlasiyla dikkat ceker. donup donup baktirtir :D
benim de uzerinde emegimin oldugu bir arac, her turlu kefilim :)

SATILMISTIR

1.4 benzinli 100 HP
sunroof,
sis+kisa farlar da xenon,
on de FR, arkada CUPRA tampon,
FK 4cmlik yay
geri kalan ozellikleri zaten standart donanim ozellikleri.
daha da fazla bilgi icin ilgilenenler ozelden ulassin veya 532-503 83 51 RIZA.

fiyat 19000 TL.

hayırlı satışlar olsun.. :)

Güzel araçmış şimdiden alana hayırlı olsun..

Arabanın maaşallahı var hayırlı satışlar

arka cam üstü difüzör gibi bi parça var onu nerden temin ettiniz rıza ? bide 2009 makyajsız leona uyarmı ?

Guzel araba maşallah, sahibindende favori ilanlarimda duruyor.

arka cam üstü difüzör gibi bi parça var onu nerden temin ettiniz rıza ? bide 2009 makyajsız leona uyarmı ?

her araca uyar o. benim aracimda da var ama sitede o sekildeki fotograflari yok hic :) amazondan alabilirsin. turkiyeye kargo yapiyorlar. vortex diye arattir amazonda cikiyor hemen. 19 dolar olmasi lazim, kargo dahil 21 kusure geliyor.

duzeltme: hatta linkini de buldum veriyim: http://www.amazon.com/V-Force-Vorte..._1?s=automotive&ie=UTF8&qid=1277294027&sr=1-1

Guzel araba maşallah, sahibindende favori ilanlarimda duruyor.

bizde diyoruz ne guzel ekleyenler olmus diye :)

Araba gerçekten süper birkaçkere canlı gördüm arkadaşın ne tarafta oturuyor Rıza?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt