Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı dekor

Hakan çok güzel olmuş özellikle açıkcası bir sorum olucak : ) Bende o piano black yapmak istiyorum nasıl yapabilirim o direksiyondaki yer kapı kolları ve km saatinin üstünü :) teşekkür ederim şimdiden

Masallah mükemmel olmuş. Nasıl yapıldığı hakkında biraz bilgi verirseniz benim gibi merak edenleride bilgilendirmiş olursun. Cok iyi allah kaza beladan korusun.

Masallah mükemmel olmuş. Nasıl yapıldığı hakkında biraz bilgi verirseniz benim gibi merak edenleride bilgilendirmiş olursun. Cok iyi allah kaza beladan korusun.
Teşekkür ederim ilk yada ikinci sayfada yazmıştım nasıl yaptığımı
[doublepost=1443993993,1443993768][/doublepost]
Hakan çok güzel olmuş özellikle açıkcası bir sorum olucak : ) Bende o piano black yapmak istiyorum nasıl yapabilirim o direksiyondaki yer kapı kolları ve km saatinin üstünü :) teşekkür ederim şimdiden
Teşekkürler . Parçaları söktürdüm ve boyattım olay bu kadar :) devir saatinin çerçevesini boyattım bn üst kısmının sökülmesi zor dediler elletmedim. Heleki kapı tutamaklarını sökmek çok basitmiş ama en zor ve zahmetli olan direksiyondaki parçaymış benimkini söken usta bilseydim böyle hassas olduğunu hiç ellemezdim dedi oda şaşırdı zarar vermeden çıkardığına :D gerçekten çok ince bi parça ve tırnaklarıda derin o yüzden çok dikkatli olmak lazım.

Dogukan havalandırma kapaklarını sokebilirmiyiz?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt