Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirmiizi şeytan "10 AS 757"

abı bu kapı fıtıllerı gecmelımı acaba yapıstırmalımı bırde arabaları aynı gun almısız bende 22 kasım 2012 aldım aracı:D

Geçmeli kardeş,im yapıştırmalı da Oluyor ama geçmeli daha sağlam bir iki fitilci dolaş sanayide tam oraya cuk diye oturacak malzemeyi bi kaç denemeden sonra veriyorlar hemde 10 Tl ye...

Bizim araçlar Ahretlik olsun Ozaman :eek:key:

Selçuğum sıkıntı yok ama rabbim nasip ederse onu da yapacaz inşallah...:eek:

MaaşallahMaaşallahMaaşallah Allah nazarlardan beledan uzak kullanmayı nasip eder inşallah.
sende takip edilenlerdensin :cool::)

Allah kaza bela vermesin Rabbim güzel günlerde güle güle ağız tadıyla binmeyi nasip etsin ,selçuk işini bitirde benim arabaya başla

Allah kaza bela vermesin Rabbim güzel günlerde güle güle ağız tadıyla binmeyi nasip etsin ,selçuk işini bitirde benim arabaya başla

Abi Sen Ne zaman Dersen Benimki Durabilirde nasıl olsa yapılır zaman içerisinde sen şu gün de gelip alayım yalnız geri almada sıkıntı olabilir malum 220 Bg lik Cupra öle kolay kolay geçmez bir daha insanın eline :D:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt