Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirlisakal Forum yöneticiliğine terfi ettirilmiştir..

abi nasip olursa 12 eylülde geçicem manisadan, orda olursan uğrarım allah nasip ederse, sonrasında 18 19 eylülde geri dönüşte tekrar geçicem :) bakalım denk geliriz inşallah :D

abi nasip olursa 12 eylülde geçicem manisadan, orda olursan uğrarım allah nasip ederse, sonrasında 18 19 eylülde geri dönüşte tekrar geçicem :) bakalım denk geliriz inşallah :D
ben 19 unda artvinden start alacam erzurum-erzincan-sivas-kayseri-ürgüp-nevşehir-aksaray-ankara bi gece mola evimde sonra afyon-uşak-salihli-akhisar-kırkağaç-soma :) dönüş bilmiyorum daha

wuhuuu :) abi sana özel sefer düzenliycem o zaman :) manisa girişinde mangalcıya gideriz :)

wuhuuu :) abi sana özel sefer düzenliycem o zaman :) manisa girişinde mangalcıya gideriz :)
benım bi evimde ankarada ailemi alcam 1-2 gun istirahat ederim artık evin durumuna göre cıkıcaz yola.haberleşiriz illaki kısmetse denk geliriz.olmasa bile oğlanla atlar akhısarda kokoreçciye gideriz :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
bana farketmez abi trafik olmaısn yeterli :) km vs problemim yok yemek yemeğe fizana gideirm :)

o zaman gazamız mübarek olsun abi, inşallah denk gelirsek görüşürüz hayırlısı ile

Geri
Üst Alt