Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirli koltuklar

feda

Kayıtlı Üye
ön ve raka koltugun kalıcı bir şekilde lekelendi ne yapsam çıkmıyor tavsiye edeceginiz pahalı olmayan bir yer varmı acaba ?

Lekenin ne lekesi olduğu ve mümkünse bir de fotoğraf koyarsan, kendin temizlemen için ürün tavsiyesinde bulunabilirim.

piyasada çok fazla ürün var ama markalı ürünleri kullanırsanız iyi olur diye düşünüyorum. tabi burada lekenin cinside önemli
geçmiş olsun. umarım çözüm bulursunuz.

Amway'in Loc diye bir ürünü var. Bu tip döşeme lekelerinde çok güzel iş yapıyor. Yine de elinizde ya da çevrenizde birilerinde varsa, ufak bir alanda test ettikten sonra kullanabilirsiniz. Maalesef işini hakkıyla yapan çok fazla yer yok. Olanlarda zaten fiyat olarak uygun olmuyor :)

Araç koltuklarında genellikle terleme sebepli kirlenmeler olduğundan Koslanın Makina için olmayanında da bulunan oksijenli su lie silmende fayda var Kemal Abi eğer o çözüm olmazsa Asitoksalite denilen sıvıyla eğer oda olmazsa hafif amonyaklı veya limonlu su ile silinince geçecektir.. Eğer leke kumaşta değilde koltuk süngerindeyse ve oturmayla kiri kusuyor ise Kosla ile silip kuruyunca elektrikli süpürgeyle çektirmekte fayda var.. :eek:key:

Şöyle bir örnek vereyim;Bizim amcaoğlunda bir focus var eşi kullanıyor...Yıllar önce çocuklar küçük iken eskişehire çok sık gidip geliyorlar,arabanın arka koltuğunda çikolata,dondurma,süt,meyve suyu,şeker gibi bir çok lekeler vardı...Bir kaç sene böyle leş gibi bindiler,artık koltuk rengini kremden fümeye geçmişti..:)Ben ona Meguiarsa git hallederler demiştim..Ve oraya gidip temizletmişti...Ben temiz halini görünce şok oldum...Adam okadar çok ve içerleyen lekeleri nasıl çıkarmışlar hayret...Tavsiye meguiars ürünleri...:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
sunulan örnekleri denicem bakalım nasıl olucak köpük olayını denedim çıkarmadı lekeyi selçuk tavsiyelerini yapıcam bakalım işe yarıcakmı

hemen bimden bi 3 liraya aspirix aspirin adlarında satılan ılaclardan var al sık abi üstüne biraz bekle sonra bezle sil.

Geri
Üst Alt