Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kirlenmeyen Seat logo kamera Sistemi

çok başarılı bir çalışma, elinize sağlık..

Usta başarılı olmuş elinize sağlık gerçekten bu sistem almayı düşünüyorum 2013 model İbiza icin ne kadar ücreti vardır acaba ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Usta başarılı olmuş elinize sağlık gerçekten bu sistem almayı düşünüyorum 2013 model İbiza icin ne kadar ücreti vardır acaba ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Herkese çok teşekürler, sizede pm attım hocam
uğraş emek proje yetenek iyidir, eline sağlık

çok başarılı bir çalışma, elinize sağlık..

yazın ankaradayım abi izine geldiğim de hemen yanındayım:)

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam kamera tamam taktıki kabloyu getirdik, torpidodaki konsolun arkasında nereye takacağız? yada soketini bulduk taktık diyelim direkt ekrana görüntü gelecek mi yoksa vagcom ile açmak mı gerekiyor?

Seat logo kameram güncellendi.

Ne zamandır işten güçten vakit ayıramayıp nasıl yapıldığı ile alakalı bilgi paylaşamadığım sistemimi artık aynı konu altında anlatmaya ve tekrar satmaya karar verdim.

Öncelikle videomuz...

Evet arkadaşlar logo kamera yapımı için gerekenler ;

–1 adet kaliteli merkezi kilit motoru
–1 adet trimpotlu programlanmış devre
–1 adet geri görüş kamerası
–Bisiklet fren teli ve hortumu
–Soketler , kablolar
–Dramel ev Matkap
–El aletleri
–Yapıştırıcılar

Sistemin amaçları;

–Kamerayı toz, çamur, kir den ve dengesiz insanlardan korumak.
–Orjinal bir özellik katmak
–Daha net ve daha kolay park imkanı.
.
.
.

c25be05137b4997c9b3e96d4ee4e6afa.jpg

Logoyu dikkatli bir şekilde içindeki mili sağa veya sola kaydırak çıkarın.

İşlemler esnasında kromaj çizilmesin diye bantlayın.

Kamerayı , logo açıldığında görüntü alacak şekilde logo arkasına oturtun.

Logo kasasının alt tarafına 4x2 cm ebadında oyuk açın. (Dramel yardımı ile zira matkap uçuyla kırabilirsiniz)

Logonun iç yüzeyinin sağ üst köşesine fren telini tutturun.

Logo kasasına fren telinin çalışma çizgisinde delik açın. Fren hortumunu kasaya yapıştırıp sabitleyin.

5a3fab2c03bbeb576c16ae8dc36ae9cd.jpg

Teli içeriden geçirip ucuna motorun altından getirip motor ucuna bağlayın.

Yassı iki metal ile motoru ve fren hortumunu sabitleyin. Motoru, kontrol amaçlı eliniz ile hareket ettirin ve logoyu çekip bırakın

ea4354669741facb4559687b60b523be.jpg

Sorun yok ise devreyi motora bağlayıp, ana beslemeyi verin ardından tetik ile mekanizmayı çalıştırın.
–devre 12 v civarı ana besleme gerektirir. Geri vites lambasından sadece tetik alınır. Tetik devreye geldiği sürece motor kendi ucunu iter teli çeker. Sonra tetik kaybolur yani vites 'r' den çıkar ve motora ters akım verilir. Bunun saniyeleri trimpot ile ayarlanabilir. Bu otomatik işlemi pik programı yapar. Devreyi elektronik proje ödevi yapan firmalara yaptırabilirsiniz.

Sonra gerekli kontroller yapılır. Ardından sistem hazır olur.

Elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Tek bir sistemin maliyeti çok pahalı olabilir. Yardımcı olmak için anlattım, teknik destekte veririm zira amacım sadece para kazanmak değil daha çok hobi. Aynı fiyatlara da yapabilirsiniz. Kendiniz de daha iyisinide yapabilirsiniz. Fikirlere ,eleştirilere açığım. Ben fazla elektronik katmadan daha mekanik ve sağlamcıyım. Yapamayıp usanan ya da uğraşmak istemeyenler , emeğimin ve malzemelerin ücretini ödeyerek kameralı Logoya sahip olabilirler

Sistemi ister kendi logonuza kurarız, geri dönüşü olmayan delme biçme olmadan yani zarar vermeden, isterseniz çıkma veya sıfır logo gönderirsiniz. Hiç olmadı bende varsa ona kurar yada temin ederim sizin adınıza. Tabi metal kasası ile birlikte göndermelisiniz... Yerim ankara mesleğim havacılıkta işletme, ESB. Teknik destek müsait oldukça telefonda , yüzyüze her zaman yapılır. Şehir içindeki dışındaki arkadaşların arızalarında ücretsiz kargo ve teknik destek , yedek parça... Sistemime güveniyorum. Beğenmezseniz paranız iade.

Ferhat Çakıroğlu Ankara - 05321705657

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar. 2011 leon için fiyat nedir? Multimedya ekranlı teyp mevcut. Hatta kameram da var. Mevcut logoyu kullanarak yapmak istiyorum. Kamerasız ve logosuz sistemin fiyati ne kadar olur?

Geri
Üst Alt