Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kiralık Araçlar

Hyper

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar

Yeni işe başlamam nedeniyle çok yoğun bir tempodayım.Dolayısıyla etkinliklere pek katılamıyorum.Katılamamanın nedenini lütfen yanlış anlamayın tamamiyle iş nedeni ve kız arkadaşıma vakit ayıramama nedenidir.Lüks araç kiralama işine girdim.
Araç portföyü Bmw ile başlayıp Ferrari-Porsche-Maserati'ye kadar uzanıyor.3 gün ve üzerine indirim uygulayabiliyorum.
Aylık olarak kiralanır ise il dışına da araç yollayabilirim.Diğer türlü tamamiyle İstanbul içi yapabiliyorum.(günlük-haftalık)Yerimiz Etiler'de.
İrtibaat olarak 0530 404 35 53 'ten veya şahsi hattım olan 0532 168 14 70'ten ulaşabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.
Bir kaç abime ve arkadaşıma sözüm var Porsche konusun da az sabır diyorum :) [MENTION=23533]kaanoksuz[/MENTION] [MENTION=782]serkanreis[/MENTION]

Saygı ve Sevgilerimle

Barış hayırlı, uğurlu, bol kazançlı olsun inşallah...
Fiyatları nasıl öğreniriz?

Hayırlı olsun...Kaan Öksüze Ferrari merrari vermeyin kardeşim uçacak bi yerlere.. :D

Hayırlı olsun barışım..Bol kazançların olsun kardeşim..

Geri
Üst Alt