Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kiralık Araçlar

Allah utandırmasın barış aracılık mı yapcan yoksa gömü mü buldun

Hayırlı olsun kardeşim lazım olduğunda direk seni ararım artık:)

kardeşim paket serviside varmı? duble Ferrari-Porsche-Maserati ortaya karışık alalım :D şaka bir yana hayırlı olsun..

hayırlı olsun allah utandırmasın, kaan na gün dagdu habire senin yanına gelir hele bide ferrari getitrsen of

araç lazım olduğunda beni ararsan abi yardımcı olurum ama fiyatlar günlük 170 liradan başlıyor audi a3 ile 1300€ ile bitiyor ferrari f430 ile jeepler(range sport 400 lira) binek(bmw mercedes,mini cooper cabrio 250-300 lira) camaro 900 lira porsche carrera 4s cabrio 1500 lira gibi

direk yerinde çalışıyorum abi aracılık yapmıyorum o işte para çok yok sıkıntı çok ama tahminimce 2 yıla kadar sağlam markalarla bir filo oluşturabilirim diye düşünüyorum

direk yerinde çalışıyorum abi aracılık yapmıyorum o işte para çok yok sıkıntı çok ama tahminimce 2 yıla kadar sağlam markalarla bir filo oluşturabilirim diye düşünüyorum
barış yani diyosun ki gömü buldum ha vay :):D

lpg li şahin varmı !! pıknıge gıdıcez hafta sonu !!!! :D hayırlı ugurlu olsun gulum

Geri
Üst Alt