Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kır atım ibizam

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında kocak.gokay tarafından paylaşıldı.

1. kocak.gokay

kocak.gokay Anadolu Bölge Sorumlusu

328
    523
    93
    Herkese selam aracımda bi kaç ufak değişiklikler yaptım bunları sizinle paylaşmak istedim :)

Öncelikle plakalıktan başladım koskoca kayadibi yazısını her arabaya giderken gördüğümde hoşuma gitmiyordu onları değiştirmekle başladım buyrun resimleri

Aracı alırken paslanmaz kapı kolu takmamızı istermisiniz dediler takın dedim kapı başına 150 lira dediler toplamda 600 lira istediler takmayın dedim :D paslanmaz kapi koluna 600 vereceğime benzine verir gezerim :D neyse internette gezinirken 50 liraya 4 tane paslanmaz kol buldum hemen sipariş ettim ertesi gün geldi ve taktım buyrun buda bunun resimleri

Araca bunları yapmak yetmedi dahada bişeyler yapmalıyım diye düşünürken forumda konulara göz atarken lip takılınca gayet güzel gözüktüğü kanısına vardım ve başladım araştırmaya 100 lira 120 lira yaziyor, araştıra araştıra bi tane buldum 70 lira hemen onuda sipariş verdim ve aldım montajinida kendim yaptım gayet güzel oldu buyrun lipin fotoları :)

Halada yetmiyordu bişeyler daha yapmalıydım ön tarafa,araştırırken yine adını bilmiyodum demir amortisör filan diye araştırırken ismini forumda buldum liftin daha önce görmüştüm evoda filan hoşuma gitmişti resmini çekmiştim arşivde duruyor ama adını bilmiyordum adını da öğrenince baktim nerelerde satılıyor falan filan derken tuningcilere sordum tanesi 100 lira dediler kalsın dedim baya araştırırken yat ürünleri satan yerlerde satılıyormuş bu parçalar üsküdar tarafında buldum e5 üstünde bi yerde tanesi 20 lira hemde paslanmaz hemen aldım 2 tane, tam takmaya giderken çukuru görmedim ve düştüm kenarı kırıldı lipin neyse dedim bi sekilde hallederiz onu derken aklıma elektrik bantı geldi güzelce bantladım onu hallettim kırık yer pek göze batmıyor iyi oldu neyse liftini takmak için lipi taktığım yokuşa alıyımda rahatça takıyım derken dengesizin biri geldi önden arabama vurdu allahtan fazla birşey olmadı bana onunda far çercevesi kırıldı çamurluğu yamuldu bende sadece far çizildi tamponda da onun boyası benim arabama çıktı bi pasta cila ile hallettim orayıda aradan çıkardık ve en sonunda liftini de taktım buyrun bunlarda resimleri

Şu arşivdeki resim

Buda kaza resmi

Biraz fazla uzun yazmışım sürçü lisan olduysa affola :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Negatif, static-x, dmts ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. Samet Balcik

Samet Balcik FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.465
    1.848
    113
    Allah kaza bela vermesin Gökay abim.. Çok güzel olmuş ellerine sağlık.. Güle güle kullan

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Bunu beğendi. kocak.gokay bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.516
    5.825
    113
    çok başarılı arabanın daha dıkkat cekmesını ıstıyorsan kardesım jantları 17 yap bırde 3.5 yay olay tamamdır spoylerı unutma

KİREÇ, murateren ve kocak.gokay bunu beğendi.
  4. Celo

Celo SCW Üyesi

821
    1.105
    93
    Allah kaza bela vermesin ellerine sağlık

celo

leon5046 ve kocak.gokay bunu beğendi.
  5. Maviş

Maviş FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.063
    3.845
    113
    Tek kelime ile maşallah

16cdf48

6. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.742
    5.596
    113
    Çok başarılı olmuş ellerine sağlık ufak dokunuşlar büyük hasarların önüne geçsin biran önce güzel güzel gezmeye devam

kurye ile elden teslime verildi

7. murateren

murateren
    V.İ.P ÜYELİK

1.225
    1.822
    113
    Cok iyi yapmişsın.. aşama aşama görsellerin icin tesekürler diger arkadaslarada cesaret verir..yetmez devamini bekliyoruz difizörden basla manşbiyerde ekledinmi miss

Burda Bitmez..

8. turabgokdemir

turabgokdemir SCW Üyesi

99
    48
    18
    güzel olmuş kazasız belasız kullanman dileğiyle,lipi nerden aldın bende düşünüyorum

9. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Allah kaza bela vermesin inşallah...güzel günlerde kullanin...

10. kocak.gokay

kocak.gokay Anadolu Bölge Sorumlusu

328
    523
    93
    Herkese teşekkür ederim arkadaşlar difüzör ve spoiler düşünüyorum zamanla onlarıda ekleyecegim inşallah :)

@turabgokdemir özelden mesaj attim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş