Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

King leon satılıyo !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese teşekür ederim. Aracın fiyatı araca göre bence gayet ideal. Güzel farklı iddealı bi leona binmek isteyen 2 lira fazla vermeli bence. Bide kırmızı olursa, böle 5 fazla oluyo işte. Mal burda ilk gelen alır günceli. İç konsol boyamayıda kendim söküp en iyi boyacıya boyattım. Kötü boyacı boyarsa çok hata olur ve parlak siyah bütün hataları belli eder. Güzel bi boyacı işinizi çözer.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

king hala satılmadı günceli. yokmu kırmızı leon isteyen

polonun, hyundai'ların 40 binlara satıldığı bir ortamda bence arkadaş az bile istiyor...
fiyata fazla diyenlere aldırış etme derim sıfır araç fiyatları ortada şuan, bu aracı satıp sıfır bir leon almaya kalksan üzerine koyman gereken parayı düşünmen gerekiyor.
İstediğin rakam cok normal...

kardesım öncwelıkle hatırlı satışlar bı ara vossenlerı satıyordun hala satmayı dusunuyormusun arabayı satar ayak

polonun, hyundai'ların 40 binlara satıldığı bir ortamda bence arkadaş az bile istiyor...
fiyata fazla diyenlere aldırış etme derim sıfır araç fiyatları ortada şuan, bu aracı satıp sıfır bir leon almaya kalksan üzerine koyman gereken parayı düşünmen gerekiyor.
İstediğin rakam cok normal...
teşekkür ederim değerli yorumunuz için. bende sizinle aynı şekilde düşünüyorum.

kardesım öncwelıkle hatırlı satışlar bı ara vossenlerı satıyordun hala satmayı dusunuyormusun arabayı satar ayak
aracın üzerinden şuan için bişey sökmeyi düşünmüyorum. ama jant istiyosanız yardımcı olabilirm sıfırı için size.

Kardeşim yardımcı olursan bende takmayı düşünüyorum aynı renk vossen nasıl yardımcı olabilirsin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt