Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kimlere STOP zevki yaşattınız:)

Orada benim bahsettiğim düşük makinelerle,güçlü makineleri (TRAFİKTE) geçmek, stop izletmekti..bu kadar yorulmana gerek yoktu..

Tamam. Bigün mükemmel yarışmana rağmen senden güçlü bir arabaya sırf senden güçlü diye geçilirsen o zaman anlarsın söylemek istediğimi.

Bazı arkadaşlar öyle yorumlar yapıyor ki, buranın bir araba forumu değil sivil toplum kuruluşu forumu zannediyorum.

Bu karşıt yorum yapanlar hız sınırı 30 denilen yerde 30, 120 denilen yerde 120 gidiyor sanki hayatında hiç 132km/h hızın üstüne çıkmamış gibi :) Yani uzun yola giderken 180-200'e çıkarsınız ve denk gelirse birisiyle beraber gidersiniz sol şeritte. Geçebilirseniz geçersiniz. Bunu yapmayın etmeyin güvenlik diyen kişilerin hiçbiri böyle birşey yapmadı mı?
Burada söylenilen illa makas atma, trafik güvenliğini tehlikeye atma filan değil. Ben dümdüz bildiğim ve boş yolda 260'la giderken ne çevremdeki boş yolu tehlikeye atıyorum nede kendimi. O yolu biliyorumdur ve o hızla giderim. İlerde viraj olduğunda o viraja 260'la girecek kadar bilinçsiz değilim. Hızımı kendim düşürürüm girmeden önce. Ve burada hız yapan kanı deli akan birçok arkadaşında bu bilinçte olduğunu düşünüyorum. Yapmayın etmeyin gibi yorumlar sadece sizlerin yorulmasına neden olur. Pek dikkate alınan mesajlar değil. Birisi birgün bu yüzden kaza yaparsa dersini çıkarmış olur ve daha dikkatli olur mesela. O yüzden kendinizi yormayın, konu dışı mesajlar atmayın :)
bence fazla kasma kardeş ! yorma kendini sür bisikletini ister sağdan ister soldan :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Murat abi Haklı Sonucta insan bildigi yolda basar Sivas Yolunu cok iyi bilirim yeri gelir kadran dayarım yeri gelir 50 le giderim sonucta Yoluda biliyonuz durumuda Kimseyle öyle pek deneme Fırsatım ama Makas gidiyorum ben Hep Dar alanlara girmem gözümün kesti yere yerleşirim yolda Kimseyede bir şey olmaz ama illada gaza gelip yanımda arabayı kükredirse gazı yedigi an uçtu bir olur oturur gülerim :D

Bir ara Roll videosu eklenmesin diye bişeyler vardı, şimdi makasta kimleri geçtiğimizi konuşuyoruz :confused:

hızlı ve öfkeliyi izleyen atlıyor sokağa arkadaş bu ne ya ? :D

bence fazla kasma kardeş ! yorma kendini sür bisikletini ister sağdan ister soldan :eek:key:

Zaten bisikletimi istediğim gibi kullanıyorum, fikrini söylemene gerek yok ;) Söylesende bildiğimi okurum, yormayın boşuna kendinizi.

bende 1.6 tdi leon var burda onu gectim bunu gectim diyenler hiç inandırıcı degilsiniz.. bu nedir arkadas adam da 1.6 102 hp motor var rocco ya kafa tutmus yok digeri mercedes'e kafa tutmus bunları okuduktan sonra asagıya inip arabayı yakasım geldi

Kimse size inandırmak zorunda'da değil ayrıca 1.6 Tdı 105 hp dir..:eek:key:

Geri
Üst Alt