Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kimlere STOP zevki yaşattınız:)

245 yaptığımda kemerim takılıydı. Diğerinde ise 20-30 sn'lik olay ve gözüm kapalı bildiğim bir yol :) Hergün eve giderken geçtiğim nerden ne çıkacağı belli olan bir yol temde. Videoyu daha rahat tutabilmek için kemerimi çıkardım yoksa takılı olur hep. Hatta basmadan önce düzlüğe çıkarken önüme baktım boş olduğunu görünce denedim 200'e çıkınca bıraktım ve 120'ye sabitledim tekrar. Yol dolu olsaydı yapmayacaktım zaten ;) Bilmediğim yolda basmam pek. Leon'umdan kalan bir alışkanlık hamle yapabileceğim hızlarda gezerim. Leon'un altına diklemesine iphone girmiyordu ve çok dikkatli gitmek zorundaydım. Çukur olup olmadığını bilmediğim yolda hız yapamazdım. Şimdi bunda da öyle kullanıyorum. :)

ben senin için söyledim dedim aman yani o süratlerde NCAP bi işe yaramıyo :) o süratlerde kemerli olda :) Allah korusun :) nerede oturuyorsun istanbulun ?

Bahçeşehir :) NCAP 70'le ölçülüyo ya :) 120'nin üstü tehlikeli zaten :)

Geri
Üst Alt