Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kimlerde Sticker var? Anket

Kimlerde Sticker var ?

• Var

Kullanılan: 70 59.3%
  • Yok

Kullanılan: 48 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    118
Sticker için iletişim adreslerinizi bana pm olarak atabilirsiniz..

ön cam arka cam iki arka çamurluğa biraz ufakcana 2 adet ve kelebeklere sadece yazı olmak kaydıyla tam 6 adet vardır :) bunun yanısıra içerde aynama asılı olarak scw ghost rider kimlik kartı asılıdır,daha sayayım mıpuhahakaza yapsam ambulansdakiler yada çevredekiler yardım olarak ailemden önce siteye ulaşıp burdan birine hbr verir muhtemelen:confused:puhahapuhaha

buda kanıt olsın baree....

Bende arka cama yapıştırdım, bi resmini çekip koyamadım hala...

ön cam arka cam iki arka çamurluğa biraz ufakcana 2 adet ve kelebeklere sadece yazı olmak kaydıyla tam 6 adet vardır :) bunun yanısıra içerde aynama asılı olarak scw ghost rider kimlik kartı asılıdır,daha sayayım mıpuhahakaza yapsam ambulansdakiler yada çevredekiler yardım olarak ailemden önce siteye ulaşıp burdan birine hbr verir muhtemelen:confused:puhahapuhaha

buda kanıt olsın baree....

Maşallah sitenin reklamını ıyı yapıyorsun : )) hem kanıta gerek yok bence allah kaza bela vermesin dostum öle kanıtmı olurmuş...

Koca sitede 18 kişide sticker var anlaşıldı puhahapuhaha Ghost Rider kardeş seni 5 kişi sayıyorum puhaha

5568fd9c-7bc7-ef84.jpg

Buda benim sticker

Dün elime ulaştı benmde stickerlar teşekkür ederm hemen gece yapıştrdm arka cama çok hoş oldu:eek:key: biraz kardeşim beğenmedi sakın sökme filan dedim artık

Geri
Üst Alt