Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kimler KILIBIK? :)

eseksipasi

Kayıtlı Üye
sevgilisi yuzunden motora binemeyenler,

sevgilisi yuzunden motoru birakanlar,

sevgilisine gunluk (pardon gunluk mu dedim, saatlik!) rapor verenler!

etrafta hatun gulucukleri koparken "YOK YOK SEVGILIM BURADA ERKEK ERKEGE TAKILIYORUZ!!!!" diyenler.... :D:D

puhahapuhahapuhahapuhaha

.....

bilemiyorum artik kimler kılıbık :D:D

aaaa kimmiş o kılıbıklar :D puhaha bende bi kaç tane gördüm hatta belli olmasın diye arabanın içine giripte rapor verenler bile var :D

Bence tam tersi bütün bayanlar kılıbıktır:p

xx

Bu konuda sizde bir sıkıntı mevcut galiba :D puhaha
Valla ben sevgilime saatlik hatta dakikalık rapor veririm çünkü onun sesini duyduğum her saniye bana mutluluk verir oradaki rapor vermek bunun bahanesi olur.
Etrafımda hatunlar gülücük kopartırken hatunların benim yanımda olmadığını ve çevremde olan hatun adı altındaki bayanlara bakmayacağımı bilir bu tamamen saygı ve güven meselesidir ;)
Çok sevmek ve tapmanın, en ufak bir şeyde ağzına bakmanın adı kılıbıklıksa e bu tabire göre kılıbık oluyoruz...Hee eğer aşağıdaki gibiyse... :)
Kılıbığın tam tanımı: karısının baskısı altında bulunan erkek yani sözünden çıkmayan erkek, ondan korkan erkektir. Bu tanımlara tam uymuyorum şu durumda çeyrek kılıbık oluyorum puhaha o da herkes küçükte olsa sevdiği için baskısı altında olduğu için

Bu konuda sizde bir sıkıntı mevcut galiba :D puhaha
Valla ben sevgilime saatlik hatta dakikalık rapor veririm çünkü onun sesini duyduğum her saniye bana mutluluk verir oradaki rapor vermek bunun bahanesi olur.
Etrafımda hatunlar gülücük kopartırken hatunların benim yanımda olmadığını ve çevremde olan hatun adı altındaki bayanlara bakmayacağımı bilir bu tamamen saygı ve güven meselesidir ;)
Kılıbığın tam tanımı: karısının baskısı altında bulunan erkek yani sözünden çıkmayan erkek, ondan korkan erkektir. Bu tanımlara tam uymuyorum şu durumda çeyrek kılıbık oluyorum puhaha o da herkes küçükte olsa sevdiği için baskısı altında olduğu için

Vay vay vay....:D

Kayıtlı olduğum tüm forumlarda beni takip eden ne yazdığımı kontrol eden herşeyden çok sevdiğim bir kız arkadaşım var:D bilmem anlatabildim mi:) Kılıbıklıktan ziyade saydamım nerede ne yaptığımı sormasada anlatırım paylaşırım.

Geri
Üst Alt