Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kimler KILIBIK? :)

bizim evde hanımın sözü geçer dışarda ben ne dersem o olur işyerinde yani :D

kılıbıklar sağ baştan say :d
1.kıvanç (karapale)
2.serbay (pardon mu patron mu neydi o :d)
3.emre
4.Ömer
5.merve
6.kıvanç (banyo havlusu mu bornozmu işte o):d
bu arada kılıbıklık erkekler için söylenilen bir tabir merve sen araya karışma bence :)

bizim evin erkegi de ben oldum zaten sonunda... :(

bende eşim için motora binmeyi kesinlikle bırakanlardanım.galiba bende kılıbıgım :(

yok yok iyi yapiyorsun. sana bir gun motorda bir sey gelse basina, onu dusun. :) ben kaza gecirdigimde sevgilim 3 gun tepki vermekte gucluk cekti..
allah şükür hiç düşmedim ama zaten sırf onu düşündügüm için çok ama çok sevdigim motoru bıraktım annem bile hakkımı helal etmem dedı bir daha binersen galiba haklılar çoluk çocuk da olucak bizden geçti artık diyelim gençlere bırakalım meydanı :D

Motor vazgeçilmesi çok zor bir zevk ama İstanbul içinde büyük bir tehlike motor kullanmak.... bende ailesi izin vermeyenlerdenim :) ama olsun kışın canım çekmiyo ama yazın delirdiğim anlar oluyo...

hayat müşterek, kimin hesap vereceğini hata belirler bizde. yeri gelir kolluk bende kıllık bende, yeri gelir hanımda, yeri gelir kuzuda :D:D Fazla demokratik miyiz ne puhaha

Geri
Üst Alt