Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kimler KILIBIK? :)

Emre mi kılıbik yooooookkkkkk Canımmm :D Emrah ve Efe mi hadi canım sanmammm :D (Yanlız dikkat ettinizmi hepsinin ismi E ile başlıyor puhaha)

Ohhh neyse benimkinin adi B ile basliyor :D oyle kilibik bir erkek istemezdim cunku puhahapuhaha

bu arada arkadaslar bu konu tamamen yapilan bir geyik uzerine acilmistir. kimsenin savunmaya gecmesine gerek yok... ben de kilibiklik olarak adlandirmiyorum bircok seyi.

ama ben KILIBIKLAAR KRALICESIyim!!! :cool:puhahapuhahapuhaha

kadınının sesını duyunca hazırola gecen erkeklere bakıyorum (leonrider vs vs ) gercekten ımrenıyorum keske onlar gıbı olabılseydım evde bardak canak telefon ekranı monıtor kalmadı valla :)

Bitanede benim basımda var:D Her dakka sorar nerdesn kimlesin napıon:D

ulan bi sus,dır dır dır.... Bunu yapması güzeldir bi bayanın... Sevildigini anlarsın ama bazen sınr astıgında cidden işler çığrından cıkabiliyor...

Rapor verme kısmı baskadır ama . Umut güzel acıklamıs ama bazı kesim bunları farklı algılıyor yada yargılıyor. Ben birşey yapcaksam izin almam yapıyorum, gidiyorum derim. Bazen karsı cıkar hyr der bende dinlemem :D

kuzin apla bu durumda ben kılıbık sayılırmıyım ? :D:D:D:D

(konu canlansın biras)

kuzin aplaya mekan dışı iş veriyorsun..
mekan dışı işlerde mekan (konu) sahibine ödeme yapmam gerekiyor
ama bir istisna ile yazacağım
sevgili Burak
Kılıbık bunun türkçede kökünü alırsan ortaya
KIL çıkıyor bu da çok kıl bir durum
kıl demek tutup koparılası kolay demek..
I-BIK a hiç girmeyelim
ama gene alt alta yazacağım
KIL-I-BIK
KIL-A-BAK

yani kılıbık olmak bu demek..
kısacası kötü bir lakap--ama kızların gözünde hep aynıdır
kızlar erkeklere KIL-A-BAK derler arkadaşlarına sonra kıl ile evlenirler onu severler..
yeterli mi

kadınının sesını duyunca hazırola gecen erkeklere bakıyorum (leonrider vs vs ) gercekten ımrenıyorum keske onlar gıbı olabılseydım evde bardak canak telefon ekranı monıtor kalmadı valla :)

Kardeşim bana boşuna mok atma ben yukarıda Kıvanç yazarken Karapale yi kasteddim... burda benim eşim aradı diye hazırola geçtiğimi gören bi kişi varsa konuşsun yada sonsuza kadar sussun ulen :)

bence erkegin de en buyuk korkusu aldatilmaktir bayim :eek: :D

ama su dogru, bir cok kadin da karsisindaki erkegi hayalindeki erkege cevirme huyu var.. niye bilmiyorum, anlamiyorum...

Kadın mılletı herseyi kendı ıstedıgı gıbı olsun ıster.Hatta elinde imkan olsa erkekleri istedikleri gibi programlayacaklar.:D

Kılıbıklar Sağ baştan Say :D
1.Kıvanç (Karapale)
2.Serbay (Pardon mu patron mu neydi o :D)
3.Emre
4.Ömer
5.Merve
6.Kıvanç (Banyo havlusu mu bornozmu işte o):D
Bu arada kılıbıklık erkekler için söylenilen bir tabir Merve sen araya karışma bence :)

Geri
Üst Alt