Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kim Öle Kim Kala Sadece Bir Plan

vay be konudan 2 sene geçmiş benimde bir leon fr ım olmuş.İstediğim gönlümdeki araç.Tek farkla kırmızı.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Selamınaleyküm arkadaşlar.kısmet olursa eğer o günleride görürsek 2015 in başlarına doğru 2.el 2011 leon almak istiyorum.2012 de olabilir.Araç manuel benzinli 1.4 125hp ve beyaz olucak frde olabilir.şu anda fiyatlar 35.000 tl civarı.biraz bana fazla geliyor.acaba bu fiyat 2015 e doğru yeni kasa çıkınca düşermi.ayrıyetten forumdaki arkadaşlardan 2015 yazına doğru elinde temiz özenle baktığı bir leon olupda satmayı düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.yabancı yerlerde boşuna uğraşmayalım.herkese iyi forumlar Allaha emanet olun
aleykum selam....düşmez cunku her sene araba zamlanıyor.bişi değişicene sanmıyorum.

@kirlisakal ın dediği gibi dolar kuru yükseldikçe sıfır ve 2. el piyasasını da yukarı çekiyor. hayırlı olsun.bende beyazı var bu arada ;)

Geri
Üst Alt