Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kim demiş cordoba üretilmiyor diye

Sadece bir fotoğraf, belkide photoshop..
Üretildiğinde dair bir bilgi var mı?

Sadece bir fotoğraf, belkide photoshop..
Üretildiğinde dair bir bilgi var mı?
bende bilmiyom hacı goguldan buldum...sanırım yok almanya ve ispanyol seat sitelerini girdim cordobaya dair hiç bi iz yok :D
admin,moddan ricam konu kapatılsın yanıldım

Eski nesil cordoba yerine şimdi toledo adıyla üretiliyor. Eski toledonun yenisini üretmiyorlar asıl.

zaten yeni toledo nun cordoba dan ne farkı var. 2 arada bi derede olmuş

halbukı cordoba satılıyor adam gibi cordobanın neslini ilerletmiyolar:D aslında seat işi bilmiyor.zengine parası olana hıtap etmeye çalışıyor.bakınız dacia vs araclara orta direk ama şahinden doğandan ii.nolurdu cordobayı 10 cm daha uzun yapsalardı arkada oturanlar rahat rahat otursalar olmuyormuydu.aynı tdi motor polo da ses gelmıyorda cordobada neden gelmıyor.üretimi durması cok saçma olmuş.trde her türlü satılır alınır:rolleyes:

Şimdiki Toledo'yu Cordoba diye satsalardı daha çok satardı. Toledo deyince insan biraz daha farklı şeyler istiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt