Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kim Bu Barış BOZYAKALI..

Kafamda bir senaryo var senelerdir cekmeye firsatim olmadi boyle videolari gorunce aklima geldi sadece araba degil kisa metrajli bi film yada teaser gibi olacak oyuncu lazim mekan lazim polis lazim araclar lazim offf off :)))

Hacı Benim aracada bi rol verelim yapalım böyle bi şey :eek:key:

Onur Kim Bu Arkadaş Sen tanıyormusun.. Sanıyorum Hobi değil bu iş zira bayağı profesyonel..

Arkadasi tanimiyorum ama bu kirmizi 306'nin sahipleri ile mutlaka arkadastir, bu cocuklar Merter Mc'de takiliyor abi hondacilar coğunu taniyorum. İstersen cocuk online olduğunda ulasayim

Arkadasi tanimiyorum ama bu kirmizi 306'nin sahipleri ile mutlaka arkadastir, bu cocuklar Merter Mc'de takiliyor abi hondacilar coğunu taniyorum. İstersen cocuk online olduğunda ulasayim

iyi Olur onur hatta bi ara bu olimpiyatta filan öyle bir buluşma olursa benide çağır tanışalım bu arkadaşla :eek:key:

2.video daki araba internette satılık yazın sahibindende hv leon satılıyor diye cıkıyor

Kafamda bir senaryo var senelerdir cekmeye firsatim olmadi boyle videolari gorunce aklima geldi sadece araba degil kisa metrajli bi film yada teaser gibi olacak oyuncu lazim mekan lazim polis lazim araclar lazim offf off :)))

burak selçuğa giderken dediğim virajda yollarda böyle süper çekim olur, yapalım bişeyler. :)

200 ya da 250 liraya çekiyor bunları. bilginiz olsun :)

Geri
Üst Alt