Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kilit sorunu

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Toledo mk2 kasa aracımın sol arka kapısı arıza yaptı. Önceden ara ara kafasına göre açılıp açılmayacağına karar verir, arada bir açılır bazen de açılmama yönünde irade kullanırdı. Artık ne kumandadan ne de iceriden açılmıyor. Bi ustaya gösterdim kilit motoru ölmüştür dedi, parçayı alıp gelirsen takarız dedi. Usta sağlam da bi usta ama parçada sağlam bi parça baktım pahalı birşey :D
Bu gibi bir sıkıntıyla muhatap olup farklı - alternatif bir çözüme ulaşan var mı diye sormak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

Bu tur urunlerde yan sanayi skf marka kullanmanizi tavsiye ederim oem urun disinda bir secenek isterseniz. Yaptigi is ayni ve kullanan arkadaslarim hicbir sorun yasamadilar.
Fiyatida gayet uygun 75 ile 120 civari olmasi gerek surucu tarafi 120 ki o en fonksyonlu olani digerleri daha ucuzdur.
Bulsmazsaniz ben temin edebilirim

Tamir durumu mümkün değil midir hocam
Kapı döşemesini açıp önce bi kendim bakayım w40 falan sikayim tellerini kontrol edeyim diyorum.

Aksaraydan sürücü kapısınınkini aldım 90 tl ye.. Öncesinde çok defa tamir etmiştim, lehim çatlağı vardı vs. Ama şimdi mekanik olarak yorgun kilide yapılcak bir şey olmadığı için yenisini aldım..

Aksaraydan sürücü kapısınınkini aldım 90 tl ye.. Öncesinde çok defa tamir etmiştim, lehim çatlağı vardı vs. Ama şimdi mekanik olarak yorgun kilide yapılcak bir şey olmadığı için yenisini aldım..

Hangi model araç için aldınız. Sürücü kapısının mekaniği arka diğerlerine göre daha fazla teferruatlı diğer kapıların ki daha ucuzdur o halde, tamiriyle uğraşmaya zaten değmez yani

Hangi model araç için aldınız. Sürücü kapısının mekaniği arka diğerlerine göre daha fazla teferruatlı diğer kapıların ki daha ucuzdur o halde, tamiriyle uğraşmaya zaten değmez yani
2002 leon için aldım.. Evet fakat kapı switch ve kilit motoru mantıpı tüm klitlerde aynı.. Sanırım arkadaşın sorunu kilit motorun kartına olan girişlerdeki lehim çatlağı.. Çok olan bir sorun.. Kilitler aslında sağlam kolay kolay arıza yapmıyor.. Çok bilinen basit bir iki sorunları var sadece..

2002 leon için aldım.. Evet fakat kapı switch ve kilit motoru mantıpı tüm klitlerde aynı.. Sanırım arkadaşın sorunu kilit motorun kartına olan girişlerdeki lehim çatlağı.. Çok olan bir sorun.. Kilitler aslında sağlam kolay kolay arıza yapmıyor.. Çok bilinen basit bir iki sorunları var sadece..

teşekkür ederim mesajlarınız için

Geri
Üst Alt