Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kil kullanan arkadaslar

atay78

Kayıtlı Üye
Meguiars:eek:key: Çok kaliteli ürünleri var.

meguairs in bırcok urununu kullanıyorum gercekten cok kalıtelı gozum kapalı alacagım bır urun ama belkı dıger urunlerıde kullanan vardır ozellıkle ılk lınktekı urunun meguairsten daha ıyı oldugu solenıyor onun yorumunu merak edıyorum :)

3m in kilini kullandım eski arabamda hiçbir zararı yok boya yüzeyine yapışan ama bizim hissetmediğimiz bütün kirleri toplar ama sabunla dıktan sonra aracı öyle kullanın

Ben de aynen araba konusunda hassas ve titiz olduğum için Meguiar's almıştım. Uyguladım ortalama 3 kez uygulanabilir denilmişti tabii araca bağlıdır. Araçta ne varsa topluyor, kaygan olması için sabunlu su hazırlanıp araca püskürtüp uygulanabilir.

bu konuda 3m

Finish Parlatıcılarda da artık 3m kullanıyorum ben..

Gerçi ikiside aynı şey artık 3M firmasını satın aldı mequiars :eek:key:

mequiars u kesinlikle tavsiye ederim ama diğer ürünlere göre pahalıdır.

Erdem boyanın satmıs oldugu her urunu alabılırsın.Dandık urun onlarda zor bulursun.
Mavi kilden ben 400 gr kadar kullandım.Hiçbir sıkıntı yasamadım.Mavi kil zaten soft bır urun......
Bu kılı uygularken kesınlıkle kaydırıcı kullanman gerekıyor.Meguıar quıck detaıler ılede yapılabılıyor ama mıllet genelde suyun ıcıne az bırsey deterjan koyup o şekilde yapıyor.

Bilr hamber ıse kıl konusunda cok ıyıdır.Megın kıllerı yerıne tercıh ederım.

Erdem boyanın satmıs oldugu her urunu alabılırsın.Dandık urun onlarda zor bulursun.
Mavi kilden ben 400 gr kadar kullandım.Hiçbir sıkıntı yasamadım.Mavi kil zaten soft bır urun......
Bu kılı uygularken kesınlıkle kaydırıcı kullanman gerekıyor.Meguıar quıck detaıler ılede yapılabılıyor ama mıllet genelde suyun ıcıne az bırsey deterjan koyup o şekilde yapıyor.

Bilr hamber ıse kıl konusunda cok ıyıdır.Megın kıllerı yerıne tercıh ederım.

zaten mavının fıyatı bilr hamberdan pahalıya gelıyor markası bıle bellı degıl ama bıraz arastdım bilr hamber bu konuda en ıyısıymıs onun sıparısını verıcem meguairsın sampuanı var bı sıseyet koyar suyla bırlıkte kaydırıcı olarak kullanırım bılgı ıcın tesekkurler

Geri
Üst Alt