Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kil isteyenler ..

muratcantona

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ortak olup kil getirelim dedik hem hepimiz için hesaplı olur hemde zevklı bişe .

Kil 25 gram kadar elınıze alarak arabanın butun yuzeylerınde gezdırırlır boyaya purussuz yuzey kazandırır kırec lekelerı cam lekelerı asfalt lekelerıboya artıkları fabrıka artıklarını alır 25 gram kılı 2 kere kullanmak lazım 3.de olurda ben kullanmayı tercıh etmem :) ( ıngılterede sımsıyah olana kadar kullanıyorlarda gereksız) 6 ayda 1 yapmak lazım yanı 25 gram kıl 1 sene gıder ....kişi başı 50 gram getırelım kım istiyorsa adını yazsın asagıda lısteye eklıyelım sonrada bı fıyatına kargo dahıl bakalım ona gore sıparısı verelım ..

1.Muratcan
2.gallito
3.zgr
4.apache
5.türklirası
6.vodoorush ( apache)
7.ersel(apache)
8.can
9.emrah ( aybars)
10.omercanılıca

+2 kısı

Sadece 10 kişi sınırlı getırırz
36.63 pound yani 89 tl kısacası kısı bası 9 tl gıbı bı ucret ...

Ödeme işinide istanbul dısı veya içi arkadaşlar 9 tl olraka Ptt fenerbahçe şubesine Mehmet Muratcan Karabıyık adına yatırırlarsa sevınrım ben sıparsı 1 subatta verıcem sıparıs formunu koyarım buraya herkes gorur .. kargoda 2 haftada gelır muhtemelen ona gore ben kargolıcam sehır dısına burdan..

Üründe bu
http://www.elitecarcare.co.uk/product_info.php?products_id=592 toplamda ekstra 6 pound ındırımlı alıyoruz bu arada

Sadece 10 kişi sınırlı getırırz
36.63 pound yani 89 tl kısacası kısı bası 9 tl gıbı bı ucret ...

beni 3 kişi yazalım o zaman =)

kerem ilhan ( apache )
çetin genç (woodoorush )
ersel dede ( ersel ) =)

Geri
Üst Alt