Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KIA-CEED bu araçlar hakk. bilgisi olan var mı ?

Hyundai ile kardeştir, Seat/Vw gibi, platformu, motoru, mekaniği aynıdır. NAdir arıza yapar, Almanya da bayağı iyi satıyor, tek kapı+diesel için zaten tek seçenek, bence rakamları da makul, 2009 lar 30.000TL seviyesinde bulunabilir, bu rakamın altındakilere şüphe ile bakmalı. Her 2. el gibi iyice baktırmalı.

kasa cok güzel görünüyor bu yüzden insanların ilgisini çekiyor motor olarak çok başarılı 1.6 crdi hele 128 ps olanları canavar bunlar kaçlık bilmiyorum ama motor harika trigeri zincirli büyük bakım derdi yok yani alınabilir ama yakıtın 6 lt den aşagı düşmeyeceğini hesaba katıp ekonomik olmayacagını bilerek almak gerek ayrıca şu var elindeki arabaya lpg takıp ekonomi sağlayabilirsin

Ceed sw benim çok hoşuma gitti görsel açıdan.Hb olanıda güzel.

xx

kasa cok güzel görünüyor bu yüzden insanların ilgisini çekiyor motor olarak çok başarılı 1.6 crdi hele 128 ps olanları canavar bunlar kaçlık bilmiyorum ama motor harika trigeri zincirli büyük bakım derdi yok yani alınabilir ama yakıtın 6 lt den aşagı düşmeyeceğini hesaba katıp ekonomik olmayacagını bilerek almak gerek ayrıca şu var elindeki arabaya lpg takıp ekonomi sağlayabilirsin

Ben ibizadan da soğudum sanırım arabaya binip gezesim gelmiyor artık.Daha yüksek performanslı az yakan bir araç istiyorum.:rolleyes:

kia pro ceed' ben tavsiye ederim emin olun pişman olmassınız bende 2010 modeli vardı 1.000 km'de iken 160 ile kamyona vurup bariyerlere vurdum emniyet kemeri felan hiç bişey takılı degildi aracımda 26.milyar masraf vardı ama benim burnum kanamadan bile cıktım kupa içinde gıram hasar yoktu arabanın dışında gram tutar yanı yokken,yakıta gelince zaten aracım sıfırdı bin km'ye kadar fazla tahmin edemedik ama evet o kadar az yaktığıda yoktu ama düşerdi neticede kurum bagladıktan sonra motor, ben tavsiye ederim bi kere çok dikkat çeken araba zaten benim aldığım zamanda biraz makyajlıydı sıfır aldıgımda çelik jantı bile yoktu,ama şimdi bildigim kadarıyla baya düzeltmişler arabayı çelik jant güvenlik paketi esp felan bence alınır hatta ben bunları duyduktan sonra leon aldıgım için pişman oldum birde şunu söylim evet malzeme kalitesi o kadar iyi değil, bi leonla bir değil ama tabii ben kendi aldıgım ceed için söylüyorum makyajdan sonra bayaa düzeltmişler onuda :) sıfırıda o kadar para değil zaten 32milyar ikinci ele bayaa km yapmışa verceginize bence 3-4 daha sıfırını alın derim hem dizelde o kadar km yapmış aracı ben tavsiye etmiyorum. :)

Geri
Üst Alt