Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KIA-CEED bu araçlar hakk. bilgisi olan var mı ?

Görünüş olarak oldukça hoş araç, ceed'leri bilmiyorum ama önceki versiyonlarından Cerato kullanmıştım. Oldukça ekonomik ve oldukça seri bir araç ancak fren performansı konusunda aynı şeyi söylemicem. Sıfırları ile ikinci elleri arasında çok fark vardı ancak şimdikiler için birşey diyemicem.

cerato 1.6 dizel yegenımde var.Arac fena kacıyor gerısını bılmem...................

bu aracı almadan önce ceed sw lere bakmıştım yan ve perde hava yastıklarının standart olması çok güzel immobilizeri var yol bilg. standart yani benim aracımdan temel farkları bunlar. c sınıfı bir araç binenlerden kötü yorum duymadım hiç....

Elektrik ve elektronik aksamlar, Radyo-Teyp DVD vb. müzik sistemleri, egzoz sistemi (partikül filtresi,katalizatör), lastikler, enjektör ve yakıt pompası, turbo, amortisörler, fren disk-balata, rot-rotil ve rot başları, direksiyon simidi, direksiyon pompası ve kutusu, tekerlek rulmanları, ısıtma bujileri, kayışlar ve rulmanları, debriyaj baskı balata ve rulmanları, iç trim ve koltuklar, kapı, cam ve sunroof ve fitilleri, silecek süpürge ve kolları, jant ve jant kapakları, nikelajlı parçalar, dikiz aynaları, stop lambaları ve farlar, akslar, diferansiyel ve rulmanları, keçeler, intercooler, klima kompresörü, radyatörler ve şaftlar.

parçaları hariç geri kalan herşey 5 yıl 150000 km garantiliymiş :p

şimdiden hayırlısı olsun

bu aracı almadan önce ceed sw lere bakmıştım yan ve perde hava yastıklarının standart olması çok güzel immobilizeri var yol bilg. standart yani benim aracımdan temel farkları bunlar. c sınıfı bir araç binenlerden kötü yorum duymadım hiç....

Elektrik ve elektronik aksamlar, Radyo-Teyp DVD vb. müzik sistemleri, egzoz sistemi (partikül filtresi,katalizatör), lastikler, enjektör ve yakıt pompası, turbo, amortisörler, fren disk-balata, rot-rotil ve rot başları, direksiyon simidi, direksiyon pompası ve kutusu, tekerlek rulmanları, ısıtma bujileri, kayışlar ve rulmanları, debriyaj baskı balata ve rulmanları, iç trim ve koltuklar, kapı, cam ve sunroof ve fitilleri, silecek süpürge ve kolları, jant ve jant kapakları, nikelajlı parçalar, dikiz aynaları, stop lambaları ve farlar, akslar, diferansiyel ve rulmanları, keçeler, intercooler, klima kompresörü, radyatörler ve şaftlar.

parçaları hariç geri kalan herşey 5 yıl 150000 km garantiliymiş :p

şimdiden hayırlısı olsun

:confused::confused:

saglamlıgını bılemıorum ama cokk fecı gıttıgını bılıorum :D

ceed tavsiye ederim güzel araba. baktıklarınız makyajsız fiyatlar bundan dolayı uygun gibi gelebilir. makyaj gördü iç tasarım ve dış değişti
manuel olmak kaydıyla alınabilir manuel dizeller 6 ileri otomatikleri bildiğim kadarıyla 4 ileri eski teknoloji. kayınvalide de var 1.4 benzinli malzeme kalitesi yeterli sağdan soldan ses gelmiyor. hatta ibizadan ona binince bana gayet konforlu bile geldi kullanımı kolay pedallar yumuşak izolasyon ve muzik sistemi başarılı alınabilirliği yüksek.

görünüşü göze hoş gelsede benim terchim yerinizde olsam fiesta veya focus olurdu

guzel alınası bır arac ancak sen sürat sevmeyen bir insan sın bence sana 1,2tdı ibiza yakısır super ekonomık bır arac kia oyle cok az yakan bır araba degıl haberın olsn

guzel alınası bır arac ancak sen sürat sevmeyen bir insan sın bence sana 1,2tdı ibiza yakısır super ekonomık bır arac kia oyle cok az yakan bır araba degıl haberın olsn

Ben sürat sevmeyen bir insanmıyım :confused: yanlışın var kıvanç arabanın gidiyor olması,seri olması benim için çok önemli..Benimde duyduğum kia dizeller çok az yakıyormuş. :rolleyes::confused:

herkes kia diye yerden yere vurmuş ama dayımda cerato vardı şirket aracı olarak kullanıyordu ve 120 bin km tık etmedi sadece yağını filtresini değiştirip gitti mekaniği on numara kiaların hiç kore malı diye bakma derim olaya. Ayrıca bu ceedler çok yakışıklı araçlar bence.

Geri
Üst Alt