Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KIA-CEED bu araçlar hakk. bilgisi olan var mı ?

KeleBenNKk

SCW Ladies
Arkadaşlar merhaba ;

dizel araç arayışına başladım.Yeni düşündüğüm araç dizel olacak bu ara Kia Ceed marka araçlara çok baktım.Bir kaçtane beğendiğim fiyat olarak da bana uygun gelenleri sizelere de danışmak istedim.Bu model araçlar nasıl tavsiye edermisiniz.?

Kia Cee'd 1.6 CRDİ Cool 2009 Model 32.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 57902757

Bu aracın fiyatı bana çok uygun geldi-sordum hasarı yokmuş normal mi bu fiyat :confused:
Kia Cee'd 1.6 CRDİ Cool 2009 Model 28.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 57366930

Görüntü olarak hoşuma gidiyor baktığımda tekrar bakıyorum nedense herhalde Leona benzediği için olsa gerek :) ama kaporta, motor, performans, şasi, işçilik konusunda bir şey diyemem sonuçta uzak doğu menşeili bir marka

Burçak abla o rakamlara alınabilecek en mantıklı dizel bence..
ayrıca manuelleri 115hp otomatikleri 128hp..leon almasaydım dizel ceed coupe düşünürdüm kesinlikle..
bence markaya aldanmamak lazım..bkz. bravo fiat logosu var ama araç güzel..bence o fiyata albenisi çok :)
hayırlısı olsun abla

0 picanto lara baksana çok şirinler

ceed cok kullandım gıdısı ve tasarımı guzel ama alırmıyım almam arabanın heryerı hyundaı :confused:

2.el dizelle uğraşma hiç çok iyi bilindik bir araç değilse

araç duruşuyla,motoruyla,iç tasarımıyla iddalı bence, seçenek olarak güzel de duruyo olabilir ama ben olsam almazdım arabayı aldığınızda birazda geri satma olasılığını düşünmek lazım piyasada pek tutulmiyan bi araç illa dizel alınacaksa ki fiyat aralığı 27-32 bin aralarındaysa ben olsam opel astra 1.3cdti ,passat 1.9tdi(kasa büyük ve hoşunuza gitmiyebilir :)),golf4,golf5,ederse golf 6 kesinlikle böyle araba alırdım

Geri
Üst Alt