Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kişiye Özel Görsel Şov!!!

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hazırladığım görsel şovların azda olsa beğenilmesi beni mutlu etti... Ben bu işi emin olun büyük zevk alarak yapıyorum... Herkese öncelikle teşekkür ederim.
Bazı arkadaşlarında gönlünü alabilmek adına bir proje var ki aklımda kendime yapıcaktım açılışı ama emin olun kıyamadım projeye... Benim aracımdan daha çok hakeden araçlar var sitemizde bu ilk projeyi...

Şimdi bana kim ilk önce mailimden en az 20 fotoğraf gönderirse onunda aracının görselini hazırlayabilirim..
(Organizasyonlardaki toplu fotoların kullanılmasını isterseniz onlarıda ekleyebilirsiniz...Aracınız gösterimde geçmesini istediğiniz özelliklerini ve forumda kullandığınız takma ismininizi lütfen maile yazın)

tarikhide@hotmail.com

Sonrasında ise ben müsait oldukça bu başlıktan kırmızı ile yazdığım yazıyı tekrar edicem ve böyle böyle ilerleyeceğiz...

Ben sana mail attım ama konuyu yanlış anlamışım ahahahaha :D:D resimler sende hatıra olarak kalabılırz tarıkcım :) puhaha

Geri
Üst Alt