KGS dolumu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

KGS dolumu

ZGR

Kayıtlı Üye
shellin kgs özellikli smartcardı olanlar artık shell lerden dolum yapabilecekmiş

Shell ve Halkbank'ın işbirliğiyle sunulan Shell Club Smart Card, Nakit KGS özelliğiyle sürücülere büyük kolaylık getiriyor. Artık sürücüler anlaşmalı Shell istasyonlarında KGS'lerini istedikleri gün, istedikleri saatte doldurabiliyor.

YCO

Kayıtlı Üye
böyle bişi bayaadır vardı sanki zigorum..

ZGR

Kayıtlı Üye
ben yeni diye biliyorum valla değilse sileriz sorun degil :D

zafa38

Kayıtlı Üye
Walla en aşağı 7 8 aydır var bu uygulama yeni duyuluyor. Benim KGS vardı koprudeki Ziraatbanka ugradım kapalıydı gişeden doldugunu bilmiyodum orda duran bi satıcıdan aldım 30 TL ye içinde 20 TL yüklüydü Shell lerde kart 2 liraymış Doluma gittiğimde kart yok satıyor diyodu adam...

yan53

Kayıtlı Üye
var var bendede var ogs olmasına ragmen bagzen ogs doluo aksam saatı kgs bos olunca ordan gecıom dıe aldım..guzel bıse her shellden doluoo ugrasıom karayolları orası burası dıe...

zafa38

Kayıtlı Üye
var var bendede var ogs olmasına ragmen bagzen ogs doluo aksam saatı kgs bos olunca ordan gecıom dıe aldım..guzel bıse her shellden doluoo ugrasıom karayolları orası burası dıe...
Hocam yanlışınız var her shelden dolmuyo yanlız. Ben bikere ortada kaldım oyle sanıp :)

yan53

Kayıtlı Üye
Hocam yanlışınız var her shelden dolmuyo yanlız. Ben bikere ortada kaldım oyle sanıp :)
ben her sheelden bılıodum yanlısım olabılır kusura bakmasın kımse :D yanlıs bılgı ozmn..ama yınede guzel kgs kullanan ıcın bagzı shelden dooluoo :D:D

kaya5789

Kayıtlı Üye
iyiymiş ya ben de ilk defa duydum sağolasın özgürüm

ERK_RS

Kayıtlı Üye
beyler alin OGS bitsin gitsin yaaa, ne ugrasio duruyorsunuz kgs ile. harcadiginiz vakite ve bos oldugu zaman ki kafanizda yaptigi gereksiz dusuncelere yazik :)