Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kes 55 s2000

adam benzinlikten hiç çıkmıyo puhahapuhahapuhahapuhaha

marifetmiş gibi vidyoya almış . bu tür hareketler trafikte yapılmaz arkadaş gidin pistte fln yapın anlatamazsınki bizim insanımıza bide video çekmiş.

marifetmiş gibi vidyoya almış . bu tür hareketler trafikte yapılmaz arkadaş gidin pistte fln yapın anlatamazsınki bizim insanımıza bide video çekmiş.

Sürücü hakkında bi şikayetin varsa direk sürücüyle konuşturıyım seni ?

Burda abilerim kardeşlerim var ama yapmayın böyle yorumlar lütfen..Bu araba kimin altında olsa ister 18 yaşında ister 48 yaşında illaki bi köşe başında yan verir..Arabanın yapısında var bi kere bu..

Sürücü hakkında bi şikayetin varsa direk sürücüyle konuşturıyım seni ?

Burda abilerim kardeşlerim var ama yapmayın böyle yorumlar lütfen..Bu araba kimin altında olsa ister 18 yaşında ister 48 yaşında illaki bi köşe başında yan verir..Arabanın yapısında var bi kere bu..

Abi arabanın yapısında var ama bu arabayı alıpta insanların hayatını tehlikeye atma gibi bir hakları varmı.? Youtubede gördüm 2 tane siyah s2000 ralli yapıyor sürücüyü sadece kınıyorum bu hareketleri bu arabayla gider pistte yaparsın abi alıyorlarda piste zaten vw ler gidiyor orada yapıyo hareketlerini izliyorumda videoları orada drift yapıyolar kimseye zararları yok sokakda caddede veya otobanda yapılacak hareketler değil abi bunlar benım kızdıgım o. yoksa benimde böyle bir aracım olsa bende yaparım ama pistte. caddede otobanda efendi gibi kullanırım böyle arabam olsun.

Pistte diyosun da piste girmenin maliyetini biliyo musun ? Orta şekil maliyetleri yazıyorum..Piste giriş grupla birlikteyse en az 350-400, bi takım lastik parası 300*4=1200, bi depo benzin 250 lira..Etti mi sana 1850 TL..O 1850 TL ile piste çıkıp 4-5 tur mu atarsın yoksa deponu doldurup sağda solda gezip her köşede yanlar mısın ? Ben söyliyim her köşede yanlarım..Hem milletin ilgisini çekerim hemde keyfimi alırım..He yanlarım ama öyle başkasının hayatını da tehlikeye atmam..

Pistte diyosun da piste girmenin maliyetini biliyo musun ? Orta şekil maliyetleri yazıyorum..Piste giriş grupla birlikteyse en az 350-400, bi takım lastik parası 300*4=1200, bi depo benzin 250 lira..Etti mi sana 1850 TL..O 1850 TL ile piste çıkıp 4-5 tur mu atarsın yoksa deponu doldurup sağda solda gezip her köşede yanlar mısın ? Ben söyliyim her köşede yanlarım..Hem milletin ilgisini çekerim hemde keyfimi alırım..He yanlarım ama öyle başkasının hayatını da tehlikeye atmam..

valla şahincilerin yaptığı hareketleri izliyorum onlardada aynı davranış var örnek kırmızı ışıkta duranların önünü kesip döndürüyolar arabayı o saçma ama yarısı trafiğe kapalı alanda yapıyor piste gitmiyorlarsa o zaman gitsinler trafiğe kapalı alana . + abi o arabayı alanın sağlam parası vardır. :D :ferrari

Tehlikeli elbet ama yalan solemenin luzumu yok bendede s2000 olsa bende kendimi tutamaz yapardim.Siz hic duz giden bir s2000 gordunuzmu:)?

Geri
Üst Alt