Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kes 55 s2000

Konu, 'Video' kısmında kaanoksuz tarafından paylaşıldı.

1. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
  2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    adam benzinlikten hiç çıkmıyo puhahapuhahapuhahapuhaha

3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    ses ver sesee diyorr :)

4. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Bu araç fena yaw:eek:

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    marifetmiş gibi vidyoya almış . bu tür hareketler trafikte yapılmaz arkadaş gidin pistte fln yapın anlatamazsınki bizim insanımıza bide video çekmiş.

6. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Sürücü hakkında bi şikayetin varsa direk sürücüyle konuşturıyım seni ?

Burda abilerim kardeşlerim var ama yapmayın böyle yorumlar lütfen..Bu araba kimin altında olsa ister 18 yaşında ister 48 yaşında illaki bi köşe başında yan verir..Arabanın yapısında var bi kere bu..

Bunu beğendi. CUPRA BOCANEGRA bunu beğendi.
  7. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Abi arabanın yapısında var ama bu arabayı alıpta insanların hayatını tehlikeye atma gibi bir hakları varmı.? Youtubede gördüm 2 tane siyah s2000 ralli yapıyor sürücüyü sadece kınıyorum bu hareketleri bu arabayla gider pistte yaparsın abi alıyorlarda piste zaten vw ler gidiyor orada yapıyo hareketlerini izliyorumda videoları orada drift yapıyolar kimseye zararları yok sokakda caddede veya otobanda yapılacak hareketler değil abi bunlar benım kızdıgım o. yoksa benimde böyle bir aracım olsa bende yaparım ama pistte. caddede otobanda efendi gibi kullanırım böyle arabam olsun.

8. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Pistte diyosun da piste girmenin maliyetini biliyo musun ? Orta şekil maliyetleri yazıyorum..Piste giriş grupla birlikteyse en az 350-400, bi takım lastik parası 300*4=1200, bi depo benzin 250 lira..Etti mi sana 1850 TL..O 1850 TL ile piste çıkıp 4-5 tur mu atarsın yoksa deponu doldurup sağda solda gezip her köşede yanlar mısın ? Ben söyliyim her köşede yanlarım..Hem milletin ilgisini çekerim hemde keyfimi alırım..He yanlarım ama öyle başkasının hayatını da tehlikeye atmam..

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    valla şahincilerin yaptığı hareketleri izliyorum onlardada aynı davranış var örnek kırmızı ışıkta duranların önünü kesip döndürüyolar arabayı o saçma ama yarısı trafiğe kapalı alanda yapıyor piste gitmiyorlarsa o zaman gitsinler trafiğe kapalı alana . + abi o arabayı alanın sağlam parası vardır. :D :ferrari

10. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Tehlikeli elbet ama yalan solemenin luzumu yok bendede s2000 olsa bende kendimi tutamaz yapardim.Siz hic duz giden bir s2000 gordunuzmu:)?

Sayfayı Paylaş