Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kent parkta çalınan jant göbeklerim çalanın :) .......... boşlukları siz doldurun:)

çok sağolun arkaları sökememiş tornavida gibi bişeyle vurmuş içine gerçek kapaklar ahtapot şeklinde audi jantı olduğu için onları takmıyorum ama:) tanesi 20 liraymış diyolar iikide takmamışım :) giden iki kapak oldu sağlık olsun:)

Oysaki fark etmez sanmıştık puhahapuhaha

Şaka bi yana benim geçen kış sileceklerimi çalmışlardı...
Bide bu arabayı çok görüyorum

Jant kapağı yine iyi..Benim sibop kapaklarını çaldılar,bildiğin kauçuk yani bi albeniside yok..:)

Ekli dosyayı görüntüle 7350Ekli dosyayı görüntüle 7351Ekli dosyayı görüntüle 7352Ekli dosyayı görüntüle 7353Ekli dosyayı görüntüle 7354
yeni jantlarım ve çalınan göbekleri sonrasında yeşilide söktüm yıldızlardan ama jant göbeğimin çalınışına illet oldum nasıl sizce :)

valla her ne olursa olsun çalarak veya başka şekilde araca zarar verenlere öyle bir küfür ediyorum ki duysalar yapmazlar herhalde ş.....ler
bi de ne için yaparlar o kadar adilik olur mu ya insan değil bunu yapanlar özellikle zevk için yapıyosa, jant göbeğini niye çalarlar, sileceği alıp ta neresini silecek veya neresine takacak anlamış da değilim ama

Benimde jant göbeğinin 1 tanesi yok. Otoparktan çıktıktan sonra farkettim.

ramazan münasebetiyle kufur etmiyorum wallahi:) yaw bari bi hafta kalsaydı ya taktık jantı ıkı gun durdu:)

sertaç sen nerde oturuyosun ben seni hiç görmedim:) stickerım yok bnm maalesef yolda scw gorup korna calıp selektor attıklarım hıc donuş yapmıyor bana yaw:)

Geri
Üst Alt